فهرست
پودولسکی: فقط ونگر می داند چرا در آرسنال بازی نمی کردم
پودولسکی: فقط ونگر می داند چرا در آرسنال بازی نمی کردم

پودولسکی: فقط ونگر می داند چرا در آرسنال بازی نمی کردم

آی اسپرت-  لوکاس پودولسکی مهاجم آلمانی اینتر گفته که هنوز از آینده اش دراین تیم بی خبر است. پولدی که اخیرا به صورت قرضی از آرسنال به اینتر آمده، گفته که همچنان با تیم لندنی قرارداد دارد و تکلیفش بهار آینده مشخص می شود.

پودولسکی در گفت گویی با بیلد در مورد مسایلی که با ونگر در آرسنال وجود داشتند گفت:\" من هیچ مشکلی با او نداشتم. در مورد این قضیه زیاد حرف زده شده و تنها دفعه ای که من از او انتقاد کردم این بود که برایم آرزوی موفقیت در اینتر نکرد و انتظار چنین چیزی را نداشتم. برای اینکه روز آخری که لندن بودم با او حرف زدم. ونگر تنها شخصی است که می داند چرا در آرسنال بازی نمی کردم. بعد از جام جهانی به من گفت که برای او و تیم مهم بودم و فرصت های زیادی برای بازی کردن در آرسنال برایم وجود خواهد داشت. ولی همه دیدند که شرایط به چه شکل پیش رفت. او مسوولیت فرصت های کمی است که در زمین نصیب من شد. در نهایت مجبور شدم دنبال راه دیگری بروم و تصمیم گرفتم اینتر را انتخاب کنم. اینترهنوز جزو ده تیم برتر دنیاست.\"

ملی پوش المانی در مورد آینده اش در اینتر گفت:\" من با ارسنال قرارداد دارم و در فصل بهار تکلیفم مشخص می شود\" پولدی اینکه شرایط او به تصمیم ونگر بستگی دارد را کاملا تکذیب کرده و در مورد شکستن رکورد لوتار ماتئوس در تیم ملی گفت:\" اگر این طور شود، اتفاق زیبایی خواهد بود. ولی هدف من این نیست. اول باید در اینتر خودم را جا بیندازم و بعد می توانم به نقشم در تیم ملی فکر کنم\" رکورد بازی های ملی ماتئوس 150 و رکورد بازی های ملی پودولسکی درحال حاضر 122 بازی است.  

     
آی اسپورت
2015-01-14 14:25:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر