فهرست
هوملس به فکرترک دورتموند نیست
هوملس به فکرترک دورتموند نیست

هوملس به فکرترک دورتموند نیست

 

آی اسپورت – متس هوملس مدافع ملی پوش بوروسیا دورتموند گفته که به فکر ترک تیمش نیست. گفته می شد که آرسنال و من یونایتد خواهان دراختیارگرفتن مدافع بوروسیا دورتموند هستند ولی او ظاهرا در این شرایط سخت قصد تنها گذاشتن یورگن کلوپ و تیمش را ندارد.

مدافع 26 ساله بوروسیا دورتموند در کل دوران فوتبالش تنها برای دو تیم به میدان رفته است. او در سال 2008 به طور قرضی به دورتموند پیوست و در سال 2009 با این تیم قرارداد دائمی امضا کرد. هوملس در مورد شایعات اخیر گفت:\" در 26 سال زندگی فقط برای دو تیم بازی کرده ام و عادت به عوض کردن تیم باشگاهیم ندارم. وفاداری برای من خیلی مهم است. درحال حاضر تنها به این فکر می کنم که بهتر از فصل گذشته بازی کنم. فصل گذشته از خودم راضی نبودم. پیشنهاد های زیادی از تیمهای مختلف داشته ام ولی همواره تصمیم گرفتم این تیم را ترک نکنم.\"

البته هوملس در مورد آینده گفت:\" هرگز نگفته ام که تا سال 2024 یا 2030 یا هر وقت دیگر در این تیم می مانم. اما تا امروز اینجا بوده ام. هیچ قولی نمی دهم و شاید روزی هم از تیم جدا شوم. اما هیچ موقع نمی گویم که هرگز تیم را ترک نمی کنم و ناگهان خلاف این عمل کنم\"

     
آی اسپورت
2015-01-14 16:36:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر