فهرست
واکنش دی ماریا به منتقدان منچستریونایتد
واکنش دی ماریا به منتقدان منچستریونایتد

واکنش دی ماریا به منتقدان منچستریونایتد

 

آی اسپورت – آنخل دی ماریا ستاره آرژانتینی منچستریونایتد گفته که لوئی فن خال و بازیکنان این تیم به دنبال ساختن هویت جدیدی برای این تیم هستند. دی ماریا گفته که مقایسه تیم فعلی یونایتد با تیمهای سرالکس فرگوسن اشتباه است.

یونایتد با شکست برابر ساوتهمپتون بعد از یازده بازی بدون شکست دوباره با انتقادهای زیادی روبرو شده و دی ماریا به تلویزیون اختصاصی این تیم گفت:\" از ابتدای فصل تا کنون پیشرفت ما کاملا مشخص بوده است. در ابتدای فصل خوب نبودیم ولی به تدریچ بهتر شدیم. عده ای می گویند که ما خوب بازی نمی کنیم و این تیم، یونایتد قبلی نیست. واقعا این تیم آن یونایتد نیست. ما در حال ساختن و شروع چیز دیگری هستیم. سبک بازی متفاوتی داریم و مربیان جدیدی به تیم آمده اند و همه سخت کار می کنیم تا یونایتد به جایگاهی که باید برسد.\"

دی ماریا از زمان پیوستنش از رئال به اولدترافورد به دلیل مصدومیت های مختلف هنوز نتوانسته جایگاه خود را دراین تیم پیدا کند ولی نسبت به آینده خوشبین است. \" ورود به یک تیم جدید ساده نیست. برای اینکه باید توانایی های خود را به دیگران نشان دهید. مصدومیت ها هم به بدشانسی دامن می زنند ولی مهم ترین موضوع این است که دوباره به ترکیب تیم بازگشته ام.همه کار می کنم تا به یونایتد در رقابتهای این فصل کمک کنم\" 

     
آی اسپورت
2015-01-14 17:04:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر