فهرست
درصورت جدایی رویس؛ دورتموند آماده رویارویی با واقعیت
درصورت جدایی رویس؛ دورتموند آماده رویارویی با واقعیت

درصورت جدایی رویس؛ دورتموند آماده رویارویی با واقعیت

آی اسپورت- هاینس یواخیم واتسکه مدیر باشگاه دورتمند از عدم حل مشکلات در رابطه با آینده مارکو رویس خبر داد و تاکید کرد که باشگاه دورتمند در صورت اینکه رویس مایل به خروج از باشگاه باشد، قدرت جلوگیری از خروج او را ندارد.

واتسکه امروز در این باره گفت :\" امیدوارم رویس سال ها این جا بماند، هرچند اگر او تصمیم دیگری بگیرد، امری بدیهی است. یکی از اتفاقاتی که در فوتبال پیش می آید تجربه چالش های تازه برای کسب اعتبار و منافع بیشتر است. \"

مارکو رویس که تا سال 2017 با این باشگاه قرارداد دارد و ارزش تقریبی قرارداد او 25 میلیون یورو براورد می شود،  این روز ها در حال ریکاوری و آماده سازی شرایط بدنی خود بعد از مصدومیت چند ماهه است و تصمیم گیری درباره آینده ورزشی خود را به بعد از بازگشت به مستطیل سبز موکول کرده است.

واتسکه در مورد این مساله با رویس هم نظر و بر این باور است که تصمیم گیری در این شرایط کاری دشوار است و باید دید اولویت بندی رویس بعد از بازگشت به میادین چگونه خواهد بود.

از طرفی دیگر زمزمه هایی مبنی بر فشارهای باشگاه آلمانی به هافبک ترک تبار خود ایلکای گوندوگان که تنها تا سال 2016 با دورتمند قرارداد دارد برای تمدید آن یا ترک سیگنال ایدونا پارک به گوش می رسد که مدیر این باشگاه وجود چنین اولتیماتیومی را برای این بازیکن رد کرده است.

دورتمندی ها که بعد از گذراندن یک نیم فصل فاجعه بار زیر فشار سنگینی به سر می برند، حتی باید نگران آینده سرمربی خود، یورگن کلوپ که حالا عملکرد او زیر ذره بین قرار گرفته هم باشند. موضوعی که مدیران دورتمندی آن را تکذیب می کنند و حمایت کامل خود را از سرمربی تیم شان اعلام می دارند.

واتسکه می گوید : \" من هنوز او را یک مربی عالی برای تیم می دانم. این خیلی عجیب و غریب است که خاطرات خوش شش سال همکاری با کلوپ را در عرض یک دقیقه در ذهنمان با مسائل دیگر جایگزین کنیم. من صد در صد مطمئن هستم او درست ترین گزینه برای رهبری نیمکت تیم ماست. این درست است که ما در وضعیت سخت و دشواری به سر می بریم اما بعد از شش سال موفقیت پشت موفقیت، ممکن است چنین مسائلی هم پیش آیند که ما آماده مقابله با آنها هستیم. \"

     
آی اسپورت
2015-01-14 21:00:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر