فهرست
یکی می‌شود ترابی، یکی می‌شود بشار
یکی می‌شود ترابی، یکی می‌شود بشار

یکی می‌شود ترابی، یکی می‌شود بشار

آی اسپورت - شاید یک‌ماه پیش اگر از هواداران پرسپولیس می‌پرسیدی کدام بازیکن این تیم قطعا جدا خواهد شد، خیلی‌ها اسم بشار رسن را می‌آوردند. هافبک عراقی کلی وعده و وعید شنید و بدقولی‌های بی‌پایان باشگاه را تحمل کرد. کیفیتش هم طوری هست که بیرون از ایران پیشنهاد داشته باشد. بنابراین تصورها مبنی بر این بود که او با پایان قراردادش، جانش را برمی‌دارد و می‌رود، اما در روزهایی که مهدی ترابی بدون خداحافظی رفت، رسن قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد. آدم این رفتار را می‌بیند، یاد بعضی بازیکنان داخلی می‌افتد که به‌خاطر 2 ریال بیشتر حاضرند پشتک بزنند. رسن برای پرسپولیس خوب فوتبال بازی کرده، بی‌حاشیه بوده و حتی در سخت‌ترین شرایط هم کنار تیم مانده است. این یک مسئله ارزشمند است. کاش صد تا اوساگونا و استوکس می‌دادیم و یک بشار دیگر برای فوتبال‌مان پیدا می‌کردیم!

 

بانک ورزش 

۱۶ ۲  
آی اسپورت
2020-09-10 11:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
میم
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹، ۱۲:۵۳
با همه این احوال، باز هم مدیران پرسپولیس متاسفانه توانایی بستن یک قرارداد منطقی و خوب رو ندارند که منافع پرسپولیس رو در آینده هم تامین کنند.
به طور مثال چرا باید با بازیکنی مثل بشار قرار داد یکساله ببندند؟ در صورتی که به عنوان سرمایه و سرمایه گذاری، می توانستند مبلغ پیشنهادی برای جذب و تمدید بازیکن رو بیشتر در نظر بگیرند، چندصد هزار دلار بیشتر می پرداختند و قرار دادی دو الی سه ساله ثبت میکردند و در آینده برای تراتسفر و درآمد زایی از این سرمایه ارزشمند اقدام میکردند.
اما متاسفانه ...
رضا
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹، ۱۴:۳۹
جالبتر اینکه بعد میان قانون منع بکارگیری بازیکن و مربی خارجی رو تصویب میکنن...با اینکار مربی و بازیکن ایرانی(والبته دلالان همیشه در صحنه)با خیال راحتر قراردادهایشان را نجومی افزایش داده و به ریش هوادار و باشگاه و فدراسیون و مدیران بی عرضه می خندند!!!وگرنه چه کسی است که منکر توانایی های امثال بشار و دیاباته باشد که صد نه بلکه هزاران بار برتر و متعهد تر از بازیکنان ایرانی هستند که هر زور با تهدید و مصاحبه تن هوادار را می لرزانند...مدیریت رابطه ای عامل قهقرای ورزش کشور شده
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر