فهرست
مویس؛ کارت قرمز و خداحافظی با جام حذفی
مویس؛ کارت قرمز و خداحافظی با جام حذفی

مویس؛ کارت قرمز و خداحافظی با جام حذفی

 

آی اسپورت – دیوید مویس مربی اسکاتلندی رئال سوسیه داد که امیدوار بود با این تیم به فینال جام حذفی کوپادل ری راه یابد، چهارشنبه شب در پی تساوی 2-2 با ویارئال از گردونه این رقابتها حذف شد تا اولین ناکامی خود را در فوتبال اسپانیا هم تجربه کند. ضمن اینکه مربی سابق منچستریونایتد در فاصله ده دقیقه مانده به سوت پایان بازی از سوی داور مسابقه هم اخراج شد.بازی رفت با نتیجه 1-0 به نفع ویارئال تمام شده بود و با این نتیجه سوسیه داد محکوم به خروج از این رقابتها بود. این درحالی بود که سوسیه داد در بازی چهارشنبه  شب هم ابتدا از حریف خود عقب افتاد و در نهایت نتوانست نتیجه لازم برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی را کسب کند.

مویس بعد از این بازی گفت:\" به نظرم داور سرعت بازی را گرفت. این یک مسابقه حذفی و مهم بود. به نظرم مردم برای دیدن یک بازی جذاب به ورزشگاه می آیند و دو کارت زردی که من گرفتم درست نبودند.\"

ویارئال در دور بعدی این رقابتها با ختافه روبرو می شود که آلمریا را با نتیجه 2-1 شکست داد. اتلتیکو بیلبائو هم با وجود شکست 2-0 مقابل سلتاویگو به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف به مرحله بعدی راه یافت. سویا هم گرانادا را با نتیجه 4-0 در هم کوبیده و در یک چهارم نهایی به مصاف اسپانیول خواهد رفت. 

     
آی اسپورت
2015-01-15 10:13:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر