فهرست
روبن: شاید تا ده سال دیگر هم بازی کنم
روبن: شاید تا ده سال دیگر هم بازی کنم

روبن: شاید تا ده سال دیگر هم بازی کنم

 


آی اسپورت- آرین روبن مهاجم هلندی بایرن مونیخ زمان خاصی برای بازنشستگی خود از فوتبال تعیین نمی کند و مایل نیست تا این موضوع را محدود به زمان خاصی کند. او همچنین شیفته سبک فوتبالی است که گواردیولا با خود به بایرن آورده است.

روبن سال 2000 با باشگاه گرونینگن هلند فوتبال خود را آغاز کرد و سس به آیندهوون نقل مکان کرد. در سال 2004  او به واسطه انتقال به باشگاه چلسی به شهرت دست یافت. روبن بعد از سه فصل حضور موفق در چلسی راهی اسپانیا شد تا پیراهن رئال مادرید را برای دو فصل بر تن کند. سپس در سال 2009 او به بایرن مونیخ پیوست و حالا گفته که معلوم نیست تا چه زمانی در این تیم به فعالیت خود ادامه دهد.

 روبن که چند شب قبل در جریان مراسم توپ طلای 2014، نامش در تیم منتخب سال قرار گرفت،  به خبرنگاران گفت: \" از من در مورد سن بازنشتگی ام از فوتبال سوال می کنند ولی همچنان احساس می کنم زمانی که بدنم به من اجازه بدهد از فوتبال بازی کردن لذت خواهم برد. نمی دانم شاید یک سال، شاید دو سال و شاید هم 10 سال دیگر بتوانم در این مورد تصمیم بگیرم. \"

روبن درباره حضور گواردیولا روی نیمکت بایرن مونیخ این طور توضیح داد : \" من از همان ابتدا در کنار پپ احساس خوبی داشتم. گواردیولا همان قدر که به فکر پیشرفت عملکرد تیمش است به پیشرفت توانمندی های تک تک بازیکنانش هم توجه دارد.از او به خاطر حضورش در این مدت در کنار ما که باعث پیشرفت و ارتقا ما شد تشکر می کنم. \"

روبن ادامه داد : \" ما با سیستم های مختلفی بازی می کنیم و در هر سیستم، من نقش متفاوت تری باید ایفا کنم که این موضوع بسیار لذت بخش است. وجود این همه تنوع تاکتیکی باعث می شود تا تجربه های جدیدی در پست های دیگر داشته باشم و این باعث سرگرم شدن من و سر در گم شدن حریفمان می شود. \"

صدر نشین بوندسلیگا بایرن مونیخ که این روز ها در دوران تعطیلات زمستانی، تمرینات خود را در تورنمنت های مختلف دوستانه دنبال می کند، باید سی ام ژانویه در ادامه رقابت های بوندسلیگا مقابل وولسبورگ رده دومی قرار بگیرد.

     
آی اسپورت
2015-01-15 10:35:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر