فهرست
آینده نامعلوم ایکاردی در اینتر
آینده نامعلوم ایکاردی در اینتر

آینده نامعلوم ایکاردی در اینتر

آی اسپورت- مائورو ایکاردی آمار گلزنی خوبی در اینتر داشته که با آمار دیه گو میلیتو آرژانتینی مهاجم سابق اینتر تقریبا یکسان است. او در این فصل در 10 بازی که برای اینتر انجام داده 14 گل به ثمر رسانده است. گر او یک گل دیگر هم به امپولی بزند، با میانگین گل های زده میلیتو در اولین فصل حضورش در اینتر برابری می کند.

از سالی که اینتر با مورینیو در یک سال سه جام قهرمانی در لیگ، چمپیونزلیگ و جام حذفی را کسب کرد تا امروز، بهترین مهاجمان اینتر در دور رفت لیگ پالاسیو، اتوئو و میلیتو بوده اند. میلیتو در آن فصل رویایی 2009-2010 در دور رفت یازده گل برای اینتر زده بود. ایکاردی تنها یک گل با رکورد او فاصله دارد و تا امروز رکورد فصل قبل پالاسیو را هم شکسته است. 

اینتر بعد از تمدید قرارداد با کواچویچ، ممکن است نسبت به تمدید قرارداد با ایکاردی اقدام کند.او تنها مهاجمی است که به طور متناوب برای اینتر گل می زند و برای همین تیمهای اروپایی به فکر دراختیار گرفتن او افتاده اند. اتلتیکو مادرید یکی از آنهاست که فصل گذشته هم خواهان جذب او بود. چلسی هم می تواند گزینه بعدی باشد. به خصوص که مورینیو از مهاجم گلزن اینتر خوشش می آید. دراین شرایط آینده ایکاردی در اینتر بیش از هر زمان دیگری با ابهام روبرو شده است.

     
آی اسپورت
2015-01-15 11:10:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر