فهرست
موضع الگری در مورد خریدهای زمستانی یووه
موضع الگری در مورد خریدهای زمستانی یووه

موضع الگری در مورد خریدهای زمستانی یووه

آی اسپورت- ماسیمیلیانو الگری در اولین فصل حضورش در یووه شانس قهرمانی در سه تورنمنت مختلف را دراختیار دارد و با اینکه تلاش هایی برای خرید چند بازیکن در تعطیلات زمستاانی انجام داده بود، می گوید تیمش نیازی به خرید های زمستانی ندارد. خرید های تابستانی آلگری شامل پاتریس اورا و آلوارو موراتا هم به تناوب در ترکیب یوونتوس دراین فصل حضور پیدا کرده و مورد اعتماد سرمربی بینکونری بوده اند.

آلگری روز چهرشنبه در جمع خبرنگاران گفت: \" باشگاه سعی می کند بازیکنانی را به خدمت گیرد، اما به دنبال این نیستیم تا آنها را صرفا دراختیار گیریم که نشان دهیم ما هم خرید زمستانی داشته ایم. در ترکیب تیم ما رقابت خاصی وجود دارد. \"

یوونتوس امشب در جام حذفی ایتالیا مقابل هلاس ورونا به میدان می رود و آلگری تغییراتی را نسبت به بازی قبلی مقابل ناپولی اعمال خواهد کرد.

او در این رابطه گفت : \" ما در خانه و درحضور تماشاگران خودی در زمین حاضر خواهیم شد . کسب جام حذفی ایتالیا هم یکی از اهداف ماست. می خواهیم  راه خود را در این رقابت با قدرت ادامه دهیم. استوراری درون دروازه قرار خواهد گرفت و تصمیم گرفتم تا فدریکو ماتیلو را هم در ترکیب قرار بدهم، اما تبس و پیرلو استراحت خواهند کرد. بارتزالی هم از دیروز با تیم تمرین می کند و امید داریم تا او را هر چه زودتر در ترکیب اصلی تیم ببینیم.\"

 

     
آی اسپورت
2015-01-15 11:23:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر