فهرست
شمشیر دو لبه در پرسپولیس
شمشیر دو لبه در پرسپولیس

شمشیر دو لبه در پرسپولیس

آی‌اسپورت- بعد از محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات، بالاخره روزهای سختی سرخ پوشان به پایان رسید و حالا پرسپولیس و مخصوصاً کادر فنی این تیم، این فرصت را خواهد داشت که با دست باز بازیکنان مدنظرشان را برای رقابت های با تیم های متمول لیگ برتر و بالاتر از آن تیم های متمول لیگ قهرمانان آسیا جذب کنند. این فرصت با درخشش پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در روزهای نداشتن بازیکن و محرومیت، ایده آل نیز شده است، چرا که سرخ پوشان با رسیدن به مراحل بالای رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از نظر مالی نیز شرایط بهتری خواهند داشت. اما همه این مسائل باعث نشد که مدیران و کادرفنی پرسپولیس بی کدار به آب بزنند ودر جذب بازیکنان با عجله پیش بروند و یا در رقابت کاذب جذب بازیکنان در نیم فصل وارد شوند. پرسپولیسی ها در روزهای که از نقل وانتقالات محروم بودند با شناسایی بازیکنان مدنظرشان آنها را پیش از رسیدن به پنجره باز نقل و انتقالات جذب کردند تا گرفتار بازار سیاهی که متاسفانه در فوتبال کشورمان وجود دارد، نشوند. این عملکرد کادر فنی و مدیران پرسپولیس قابل تقدیر بود.اما به هر این تیم مجبور بود برای برطرف کردن نواقص و ضعف هایش در برخی خطوط اقدام به جذب بازیکن کند.

اگر نگاهی به گل های زده پرسپولیس در بازیهای گذشته بیندازیم و خط حمله این تیم را با خط حمله سایر تیم ها مقایسه کنیم، به وضوع در خواهیم یافت که این تیم در خط حمله مشکل اساسی داشت و برانکو باید فکری به حال گلزنی تیمش می کرد. حذف کردن نام منشا از لیست پرسپولیس اولین انتقادها از برانکو را در پی داشت که متاسفانه تا جایی که امکان داشت در این موضوع اغراق و خروج این بازیکن که اتفاقاً عملکرد بسیاری ضعیفی هم داشت، به طرز مشکوکی بزرگ نمایی شد. اما انتخاب جایگزین گادوین از هموطنان برانکو، اوضاع را بدتر هم کرد. در حالی که حداقل ماریو بودیمیر از نظر آمار، سابقه درخششی در گلزنی دارد، اما طی روزهای گذشته همواره تلاش شد این انتخاب را نه به حساب عملکرد این بازیکن، بلکه به حساب هموطن بودنش با برانکو بگذارند و این را محلی برای انتقاد دوباره به برانکو قرار دهند.

هنوز مشخص نیست که بودیمیر چه کارنامه ای را در پرسپولیس به جا خواهد گذاشت و به طور حتم قابل پیش بینی نیز نخواهد بود، چرا که بازیکنان موفقی بودند که متاسفانه در ترکیب تیم بزرگ پرسپولیس نتوانستند همه توانایی هایش را به نمایش بگذارند و با ناکامی ازاین تیم کنار گذاشته شده اند. وضعیت بودیمیر هم به همین جهت قابل پیش بینی نیست، به همین جهت حضور هموطن برانکو در پرسپولیس شمشیر دولبه ای خواهد بود که می تواند برانکو و انتخاب را به چالش بکشاند.در صورتی که این مهاجم در ترکیب سرخ پوشان روزهای خوبی را سپری کند و رضایت هواداران پرسپولیس را جلب نماید، بیش از پیش به اعتماد هواداران به برانکو خواهد افزود و اگر این اتفاق رخ ندهد قطعاً باز هم انتقادها به برانکو به اوج خود خواهد رسید، مخصوصاً اینکه طی روزهای گذشته همواره تلاش شده است یک موضوع بسیار عادی یعنی جذب یک بازیکن مهاجم به یک موضوع کاملاً جنجالی تبدیل شود و همواره تلاش شده اینطور وانمود گردد که برانکو با انتخاب هموطنش روی لبه تیغ حرکت کرده و شاید برای جایگاه این سرمربی پایان خوشی نداشته باشد.

۱۵ ۸  
آی اسپورت
2019-01-11 19:50:00
نظر دهید

۸ نظر
پرسپولیسی ام
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۲۷
اصلاً معلوم نیست تست پزشکی گذرانده باشه که در تمرین ها شرکت میکنه.از کابوس نامه های تهدید به کسر امتیاز میترسم
۵ ۱
امیر حسین
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۵۹
تو برای تیم خودت بترس عزیز من! قراردادش بعد از تست پزشکی در قطر امضا میشه و برانکو هم شفر و زنوزی و ... نیست!
۲
ساشا باتیستوتا
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۳۲
باز پرسپولیس بازیکن خرید ، بعضی ها فرگوسن شدند
افغانی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۴۲
حیف این همه پول بیت المال که خرج این وطن فروشا میشه
۶ ۲
ضدکیسه
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۰۵:۳۱
تخم افغانی وطن فروشای واقعی کیسه کشا هستن که تو روزنامه خودشون آرزوی گل زدن برای عراق جلوی ایران دارن
۲
عرعری
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۰۲
شما پرچم ترکیه و اذربایجان نبر ورزشگاه و شعار خلیج عربی نده ترتری ما قبول میکنیم وطن پرستی
۵
عارف
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۰۵:۲۷
وای چه هیکلی داره حتما کیسه رو پاره میکنه
۳
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۳۶
علی برکة الله ، بازیکن 20 میلیاردی ، پنجره بسته ، تیم فقیر و بی بودجه .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر