فهرست
بنزما تابوی آمار ضعیف گلزنی مقابل اتلتیکو را می شکند؟
بنزما تابوی آمار ضعیف گلزنی مقابل اتلتیکو را می شکند؟

بنزما تابوی آمار ضعیف گلزنی مقابل اتلتیکو را می شکند؟

 

آی اسپورت- کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید که هنوز در سال 2015 برای این تیم گلی به ثمر نرسانده، می تواند در دیدار مقابل شاگردان سیمئونه در بازی برگشت جام حذفی به دو هدف مهم دست یابد. اتلتیکو مادرید تیمی است که بنزما آمار گلزنی خوبی مقابل آن نداشته و بازی امشب دو تیم فرصت خوبی برای مهاجم فرانسوی خواهد بود تا ناکامی دیرینه اش مقابل خط دفاعی این تیم را جبران کند.

بنزما از زمان حضورش در مادرید از سال 2009 تا امروز میانگین یک گل در هر دو بازی را به ثبت رسانده ولی در هفده مسابقه ای که مقابل اتلتیکو مادرید به میدان رفته، تنها دو بار ققل دروازه آنها را شکسته است. بنزما در 16 بازی از این هفده مسابقه در ترکیب اصلی تیم به میدان رفته ولی تنها یک بار در سال 2011 دروازه دخئا را گشود و یک بار هم در مارس گذشته کورتوا را مجبور به تسلیم شدن کرد.

این درحالی است که آمار گلزنی بنزما مقابل بارسلونا هفت گل در هفت بازی را نشان می دهد و البته مالاگا با هشت گل خورده در 12 بازی که بنزما مقابل آنها به میدان رفته، قربانی اصلی مهاجم فرانسوی رئال بوده است. بازی امشب فرصتی استثنایی برای بنزما خواهد بود. به خصوص که رئال به گلزنی او و رونالدو برای جبران بازی رفت نیاز مبرمی دارد. 

     
آی اسپورت
2015-01-15 12:32:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر