فهرست
فرارهای انریکه از سوالات مربوط به مسی
فرارهای انریکه از سوالات مربوط به مسی

فرارهای انریکه از سوالات مربوط به مسی

آی اسپورت -  لوئیس انریکه مربی بارسلونا از پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران در مورد لیونل مسی طفره می رود. اما همه از واقعیت موجود در مورد رابطه این دو خبر دارند و چیزی برای کتمان کردن در این باره وجود ندارد.

اولین بار در مراسم اهدای جوایز بازیکنان حرفه ای لیگ که مسی را بهترین گلزن تاریخ این رقابتها معرفی کرد، بی اعتنایی انریکه به او به همگان اثبات شد. از آن روز به بعد مسی هم همین رویه را در پیش گرفت. در مراسم اهدای جوایز فیفا ویدئوی تبریکی از لوئیس انریکه به مسی بابت قرارگرفتن در بین سه نامزد اصلی دریافت توپ طلا پخش شد ولی مسی سرش را پایین انداخت. این درحالی بود که وقتی ویدئوی پابلو آیمار پخش می شد، مسی کاملا حواسش به کلیپ پخش شده بود.

چهارشنبه از لوئیس انریکه در مورد این واکنش مسی در مراسم فیفا گالا در زوریخ سوال شد و پاسخ او کاملا دوپهلو و زیرکانه بود. انریکه گفت که شانس تماشای مراسم اهدای توپ طلا را نداشته است. مربی بارسلونا به موضع دفاعی خود در مورد مسی ادامه می دهد. او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بارتومئو رئیس باشگاه گفته که رختکن بارسلونا کاملا متحد است، اینگونه پاسخ داد:\" اگر رئیس باشگاه این طور می گوید، من چطور می توانم مخالفت کنم؟\" 

بحران در روابط لوئیس انریکه و مسی حقیقتی است که دیگر انکار آن بی فایده است. مربی بارسا می داند که به ستاره اش برای پیشروی در لالیگا نیاز دارد ولی تلاش برای بهبود این رابطه نمی کند. او می داند که این جنگی است که هیچ شانسی برای پیروز شدن در آن نخواهد داشت.  

     
آی اسپورت
2015-01-15 14:34:42
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر