فهرست
بازگشت دوباره رونالدو با توپ طلا به برنابئو
بازگشت دوباره رونالدو با توپ طلا به برنابئو

بازگشت دوباره رونالدو با توپ طلا به برنابئو

آی اسپورت- کریستیانو رونالدو بعد از کسب سومین توپ طلای خود برای دومین بار آماده است تا جایزه خود را پیش روی هواداران رئال مادرید در برنابئو به نمایش بگذارد. این در حالی است که رئالی ها مایل اند تا این اتفاق را به فال نیک گرفته تا بتوانند بعد از بازی امشب مقابل اتلتیکو، جشن صعود به مرحله بعدی جام حذفی را به توپ طلای سوم رونالدو پیوند بزنند.
رونالدو پیش از بازی امشب مورد ستایش وتحسین طرفدارانش قرار خواهد گرفت که هفته ها از او برای رسیدن به توپ طلای سوم اش حمایت کردند و حالا با این پیش نمایش دل چسب، امیدوارانه به سوی بازی پر شور و حرارت امشب حرکت خواهند کرد.
این ستاره پرتغالی خاطره ی خوشی از رونمایی توپ طلای قبلی اش در برنابئو دارد. رئالی ها توانستند فصل گذشته بعد از نمایش توپ طلای رونالدو در برنابئو، با دو گل از سد گرانادا عبور کنند، که گل اول آن بازی را رونالدو به ثمر رساند.
همچنین در کنار کسب این جایزه فردی توسط ستاره پرتغالی، اتحادیه بین المللی آمار و تاریخ فوتبال، با انتشار لیست بهترین گلزنان سال 2014، نام رونالدو را بالاتر از مسی و نیمار در جدول قرار داد که می تواند اعتماد به نفس و روحیه ی او راپیش از بازی امشب دو چندان کند.
سانتیاگو برنابئو از شروع قرن بیست و یک میلادی تا کنون چند بار دیگر نیز شاهد نمایش توپ طلا توسط بازیکنان رئال مادرید بوده است. لوئیس فیگو در سال 2000، رونالدو برزیلی در سال 2002 و فابیو کاناوارو در سال 2007 از توپ طلا های خود در برنابئو رونمایی کرده اند.
     
آی اسپورت
2015-01-15 15:27:55
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر