فهرست
لیست خرید های لیورپول کامل میشود
لیست خرید های لیورپول کامل میشود

لیست خرید های لیورپول کامل میشود

آی اسپورت- لیورپول با این که تابستان شلوغی را در زمینه نقل و انتقالات پشت سر گذاشت، اما خرید های این تیم نتوانستند نیاز های این تیم را بر آورده سازند و حالا مدیران و کادر فنی قرمز های مرسی ساید در حال برنامه ریزی برای خرید های جدید تیم خود هستند.
خبر های منتشر شده در اسپانیا حاکی از آن است که الکس سانگ، هافبک تیم فوتبال بارسلونا که این فصل به صورت قرضی در وستهام انگلیس توپ می زند، بعد از پایان فصل جاری رقابت های اروپایی به باشگاه لیورپول خواهد پیوست.
سانگ که این فصل بر خلاف فصل گذشته، عملکرد تحسین بر انگیزی در لیگ برتر جزیره از خود به جای گذاشته است، حالا به عنوان یکی از اهداف تابستانی لیورپولی هایی به شمار می رود که باید برای عقد این قرارداد بلند مدت با وستهام یونایتد رقابت کنند.
اما ممکن است که لیورپولی ها تا تابستان علاقه خود به جذب سانگ را به دلیل اینکه او در 27 سالگی به سر می برد، از دست بدهند.
همین طور از باشگاه لیورپول خبر می رسد که این باشگاه تمایل دارد تا دروازبان تیم ملی استرالیا و باشگاه بروژ بلژیک، متیو راین را که این روز ها تیم ملی کشورش را در جام ملت های آسیا همراهی می کند برای حل مشکلات درون دروازه خود به خدمت بگیرند.
حتی مدیران این باشگاه بلژیکی بر این باور هستند که بیش از این نمی توانند، متیو راین را در این تیم نگه دارند و باید هرچه زودتر او را برای پیشرفت به باشگاه های بزرگ و لیگ های معتبر اروپایی بفرستند.
همچنین به نظر می آید که بمب نقل انتقالات آینده لیورپولی ها، مهاجم نیمکت نشین باشگاه پاریس سن ژرمن، اسکیل لاوتزی باشد که مورد توجه  مسئولین باشگاه انگلیسی قرار گرفته است.
     
آی اسپورت
2015-01-15 16:09:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر