فهرست
اظهار نظر جالب رییس فدراسیون فوتبال/ کفاشیان: دوست دارم در مرحله بعد با ژاپن روبرو شویم
اظهار نظر جالب رییس فدراسیون فوتبال/ کفاشیان: دوست دارم در مرحله بعد با ژاپن روبرو شویم

اظهار نظر جالب رییس فدراسیون فوتبال/ کفاشیان: دوست دارم در مرحله بعد با ژاپن روبرو شویم

آی اسپورت- علی کفاشیان در مورد بازی امروز تیم ملی مقابل قطر گفت: بازی امروز از این جهت که ما باید از گروه‌مان صعود می‌کردیم، حساس بود دقیقاً مانند اماراتی‌ها که در حال حاضر رقیب ما هستند. به نظر من بازی اصلی و سرنوشت‌ساز ما بازی حذفی خواهد بود که باید همه تمرکزمان را روی آن بازی بگذاریم.

وی ادامه داد: قطعاً با امارات بازی بهتری خواهیم کرد. بازیکنان تیم ملی هر بازی نسبت به بازی قبل بهتر می‌شوند و پس از اطمینان از صعود به مرحله بعدی با تمرکز و آرامش بیشتری در بازی مقابل امارات به میدان خواهند رفت.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: به نظر من در هر دو مسابقه قبلی انسجام تیمی بسیار خوب بود و در این بازی و همچنین دیدار برابر بحرین گل‌های بیشتری می‌توانستیم بزنیم. بازیکنان تیم ملی باید دقت بیشتری داشته باشند و با توجه به نحوه بازی ملی‌پوشان به نظر من روند خوبی در تیم ملی وجود دارد، اگر دقت بیشتری در بازی داشته باشیم، با نتایج بهتری هم می‌توانیم از سد حریفان بگذریم.

کفاشیان در مورد حضور هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه‌های استرالیا گفت: یکی از خوشحالی‌های عمده من این است که ایرانی‌های حاضر در استرالیا که به این خوبی تیم ملی‌شان را حمایت کردند و با همه وجودشان و از نقاط مختلفی به ورزشگاه‌ها آمدند، خوشحال هستند و با این صعود به مرحله بعدی به تیم‌شان افتخار می‌کنند. من امیدوار هستم این حمایت تا پایان ادامه داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: دیدار حذفی برای ما از اهمیت بسیاری برخوردار است و من ترجیح می‌دهم به مصاف ژاپن برویم. چون با این تیم همیشه بازی بهتری را انجام می‌دهیم. از مرحله حذفی باید همه مسابقات را مانند فینال ببینیم.

     
آی اسپورت
2015-01-15 17:39:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر