فهرست
خواسته باشگاه از برانکو؛ دستیارهایت را کم کن
خواسته باشگاه از برانکو؛ دستیارهایت را کم کن

خواسته باشگاه از برانکو؛ دستیارهایت را کم کن

آی اسپورت - بازیکنان و مربیان خارجی پرسپولیس همچنان منتظرند تا چند ماه دستمزد عقب افتاده خود را دریافت کنند. این در حالی است که یک هفته دیگر جام حذفی هم به پایان خواهد رسید و آنها راهی کشورشان می شوند. باشگاه پرسپولیس در تلاش است ظرف امروز و فردا حق و حقوق خارجی‌های تیمش را پرداخت کند در غیر این صورت نهایتا تا پایان این هفته این اتفاق رخ خواهد داد. خارجی‌های پرسپولیس اصلا دوست ندارند دست خالی راهی تعطیلات شوند.

باشگاه پرسپولیس در راستای کم کردن هزینه‌‌های ارزی خود در فصل آینده قصد دارد جدا از قطع همکاری احتمالی با بازیکنان خارجی خود با یکی دو دستیار برانکو هم قطع همکاری داشته باشد. در واقع این خواسته‌ از خود برانکو شده است تا او با انتخاب خودش هزینه‌های کادرفنی را با کم کردن نفرات کروات پایین بیاورد. برانکو هنوز تصمیمی در این مورد نگرفته و همه چیز بعد از رقابت‌های جام حذفی مشخص خواهد شد.

۷ ۳  
آی اسپورت
2019-05-26 20:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ehsan
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۴۰
به نظر من که باید از کادر مدیریتی کم کرد, باور کنید کلی صرفه جوییش بیشتر . نه فقط پرسپولیس که استقلال هم ایضا. این دو تا باشگاه هر مشکلی دارند از دست مدیریت اقایون لب و دهن.
امید از تفت
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۳۸
برانکو هم باید دستیاران خارجیش را کم کنه، هم دستمزد خودش را پایین بیاره. درسته که برانکو هرچی بگیره حقشه ولی توقع داریم شرایط پرسپولیس را هم درک کنه
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۴۹
باشگاه غلط کرده. پول شفرو هم باید ما صرفه جویی کنیم بدیم؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر