فهرست
یادآوری AFC؛  کریمی در تیم زیر ۲۳ساله‌ها
یادآوری AFC؛ کریمی در تیم زیر ۲۳ساله‌ها

یادآوری AFC؛ کریمی در تیم زیر ۲۳ساله‌ها

آی اسپورت – سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با اشاره به مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۱۶ که قهرمانی ژاپن انجامید و این تیم به همراه کره جنوبی و عراق در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو به عنوان نماینده قاره آسیا حضور پیدا کردند، به معرفی بازیکنانی پراخت که با عملکرد تأثیرگذار خود در آن دوره از مسابقات خوش درخشیدند.

علی کریمی یکی از این پنج بازیکنی است در مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۱۶ روی فرم و شکل خوبی بود. سایت AFC در مورد او نوشت: «علی کریمی حضوری ثابت در خط میانی تیم زیر ۲۳ سال ایران در تورنمنت قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۱۶ داشت، جایی که محمد خاکپور سعی داشت تا این تیم را برای نخستین بار بعد از سال ۱۹۷۶ میلادی به بازی‌های المپیک برساند.»

در حالی که تیم زیر ۲۳ سال ایران از رسیدن به المپیک ۲۰۱۶ ریو بازماند، دوران حرفه‌ای کریمی به شکوفایی خود ادامه داد، به طوری که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران او را زوج سعید عزت‌اللهی در خط هافبک تیم تحت‌ هدایتش قرار داد تا خط میانی قابل‌توجهی در تیمی که جواز حضور در مسابقات جهام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را کسب کرد، شکل دهند.

 

90tv

  ۴  
آی اسپورت
2017-12-19 10:40:00
نظر دهید

۴ نظر
Amir
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۲
یعنی واقعا نفهمیدین منظورش علی کریمی سپاهانه؟؟؟؟؟
محسن
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۶
خبر برای علی کریمی سپاهان عکس برا علی کریمی پرسپولیس . شما اونجا کار میکنید بهتون پول هم میدن ؟؟؟¡¡¡
آراز
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۶
یعنی واقعا هیچ نظارتی رو سایت شما نیست؟!کسی متوجه اشتباه عکس و متن نشده؟!!!
یه پرسپولیسی منطقی
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
خبر علی کریمی سپاهان عکس علی کریمی پرسپولیس عزیزم یه کم غذای مقوی بخور جون بگیری کی بشما خوندن و نوشتن یاد داده نشونش بدین بااون کاردارم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر