فهرست
پوگبا : هنوز هم یونایتد را دوست دارم
پوگبا : هنوز هم یونایتد را دوست دارم

پوگبا : هنوز هم یونایتد را دوست دارم

آی اسپورت- ستاره این روز های یوونتوس  درباره دلایل ترک اولدترافورد حرف زده ولی گفته که همچنان منچستر یونایتد را دوست دارد.

خیلی از طرفداران یونایتد به دلیل از دست دادن این ستاره  فرانسوی در سال 2012 از این تیم حسرت می خورند. پوگبا که یکی از  ارکان اصلی قهرمانی های پیاپی یونتوسی ها در ایتالیاست ، فصل گذشته برای این تیم ایتالیایی، 36 بار به میدان رفت و توانست 7 گل به ثمر برساند.

پوگبا در مصاحبه با مجله  Four Four Twoدرباره دلایل ترک منچستر این طور پاسخ می دهد: \" من آدم بی تابی هستم. احساس رفتن، احساسی بود که در منچستر می کردم. فرگوسن با اینکه به من اطمینان داشت به من بازی نمی داد. \"

پوگبا به تازگی تا سال 2019 قرارداد خود را با باشگاه تورینی تمدید کرده است. جوزپه ماروتا مدیر یووه می گوید که یوونتوسی ها نیازی به فروش پوگبا ندارند و دلیلی برای بازگشت پوگبا به یونایتد وجود نخواهد داشت.

ماروتا در مصاحبه با اسکای اسپورت در این باره گفت: \" حقیقت این است که پوگبا بازیکن متعهدی است و باشگاه های دیگر می توانند بازی او را ببینند اما او با ما قرارداد دارد. ما برای این که به عنوان یک مدعی قهرمانی شناخته شویم نیاز داریم تا بازیکنان بزرگی مثل پوگبا داشته باشیم و قصد فروش آن ها را نداریم. \"

پوگبا در ابتدای این هفته با یک ضربه والی استثنایی یکی از سه گل تیمش مقابل ناپولی را به ثمر رساند تا در پانزدهمین حضورش در رقابت های سری A در این فصل تعداد گل های خود را به عدد چهار برساند.

مینو رایولا، مدیر برنامه های پوگبا در گفتگو با رادیو RAI بر این باور است که این هافبک فرانسوی یکی از با ارزش ترین و گران قیمت ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال دنیاست که تنها به پیشرفت توانمندی های خود اعتقاد دارد.

     
آی اسپورت
2015-01-15 18:45:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر