فهرست
ادعای جنجالی علیه پرسپولیس: داور کار را در آورد
ادعای جنجالی علیه پرسپولیس: داور کار را در آورد

ادعای جنجالی علیه پرسپولیس: داور کار را در آورد

آی‌اسپورت- احسان حاج‌صفی پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس همه چیز را به داوری ارتباط داد: در بازی که راحت می‌توانستیم پیروز شویم، داور بازی را برای پرسپولیس درآورد. در پنالتی اول طارمی نزدیک‌تر از ضربه زننده بود. در پنالتی دوم هم توپ به بیرون رفته بود و طارمی خودش را به من زد و پنالتی گرفت. به کمیته داوران تبریک می‌گویم که بهترین داورش را برای این بازی گذاشت، حق تیم ما در بازی ضایع شد. ما از داوری خیلی ضربه خورده‌ایم، در نیم فصل اول هم اشتباهات داوری چند امتیاز از ما گرفت.

۲۰ ۱۴  
آی اسپورت
2017-02-16 20:58:00
نظر دهید

۱۴ نظر
تاج آسیا
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۳
کجاش جنجالیه؟! خب بی عدالتی واضح بود
حسن
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۵
دوستان عزیز غیاثی در مصاحبه اش گفته که داور قانون رو بلد نبوده و باتوجه به اینکه قبلا اقای بخشی زاده همچین اشتباهی کرده و در اون بازی تکرار شده براساس مقرارت این بازی باید تکرار بشه. نقض قانون از سوی داور منجر به تجدید بازی میشه. به این مطلب توجه کنید: به گزارش خبرگزاري فارس، پس از پيگيري كميته انضباطي فدراسيون فوتبال در خصوص اتفاقات رخ داده در ديدار دو تيم ذوب آهن و صنعت مس كرمان اين كميته اعلام كرد طبق تبصره ماده 3 و 44 آئين نامه انضباطي و مراجعه به مقررات فيفا و كنفدراسيون فوتبال آسيا و به استناد به قسمت 2 بند 151 آئين نامه انضباطي فيفا كه ضرورت رجوع به عرف و يا كارشناسي در موارد سكوت و اجمال را رهنمود مي دهد، موضوع را هياتي از كارشناسان و نخبگان صاحب نظر فدراسيون فوتبال متشكل از مهدي محمد نبي،مهدي تاج،عزيز الله محمدي،غلامرضا بهروان،كميته اجرايي و علي كاظمي و نماينده كميته انضباطي بررسي و پس از كسب نظريه ،هيات مذكور به شرح مضبوط در پرونده كه به نقض مقررات داوري توسط داور تصريح و تاكيد دارد و چنانچه پاسخ ارسال شده از سوي فيفا آمده است،رجوع به سوابق همسو و نزديك با واقعه مورد بحث و از جمله واقعه ديدار سوم سپتامبر 2006 ازبكستان و بحرين كه منتهي به تجديد ديدار با تصميم فيفا شده بود،اين موضوع نيز مبنا واقع مي شود و از اين رو راي به تكرار ديدار تيم هاي ذوب آهن اصفهان و مس كرمان و بر طبق برنامه اي كه سازمان ليگ تنظيم و ابلاغ مي كند،صادر و اعلام مي شود. انتهاي پيام/ به نقل از خبرگزاری فارس.
قرمزته
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۸
باشه . تکرار کنید. تمام بازی های پرسپولیس و سپاهان توی این چند سال که با ناداوری های عجیب همراه بود رو تکرار کنید تا چندتا از جاهامون رو پس بگیریم
حسن به قرمزته
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۵
وقتی نقض قانون از سوی داور باشه قانون و رویه حقوقی این چیزی رو میگه که عرض کردم. اما صحبت سر اینه که اراده فدراسیون امسال براینه که پرسپولیس قهرمان شه. اون موقع که سرپرسپولیس بریده شد اراده فدراسیون این بود که سپاهان قهرمان شه. این ساختار فاسد فوتبال ماست که نتایج خارج از زمین مشخص و مهندسی میشن. همونجوری که اکثریت قریب به اتفاق هواداران حتی اصفهانی قهرمانی های سالهای اخیر سپاهان رو مشکوک و غیرعادلانه میدونن، قهرمانی احتمالی پرسپولیس یا هر تیم دیگری هم در این ساختار فاسد به همون اندازه مشکوک و مهندسی شده است.
علیرضا
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۰
خخخخ اون موقع که داور دوتا کارت به بازیکن گسترش داد و اخراجش نکرد و دوتا پناتی هم نگرفت این چیزا رو نگفتیم.
دروازه بانتون باید اخراج میشد و پنالتی پرسپولیس باید تکرار میشد. وقتی توپ از بالای سرت داره میره بیرون و عین اسکلا پات رو میندازی جلوی بازیکن ما حقته که این پنالتی رو بدی. پنالتی روی حرکت مسخره خودت بود عزیزم
Mahdi
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۳
لطفا سپاهانیا حرف از عدالت نزنن كه حداقل سه بار با ناداوری پرسپولیسو بردن
مجید
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۵
قهرمانی لجن!!!!!!!!!!!!
آرش 6
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۵
الان سوال روز اینه


قبلنا که پشت سر هم جام میاوردند

سکه رولای گز میذاشتند یا گز رو لای سکه ؟؟؟
حمید
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۷
انگار تو جعبه گز بعضیا خیلی بیشتر از دو سکه بوده
۶
حرف حساب
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۵۰
بزرگترین مشکل ما ایرانی ها چه در ورزش چه در سیاست چه موارد دیگر اینه که وقتی اوضاع به دلخواه ما نیست انصاف و وجدان و حقیقت رو با هم کنار میذاریم! همین سایت کارشناسی داوری از غیاثی گذاشته که گفت بزرگترین اشتباه داور اخراج نکردن گلر سپاهان بود!
۳
رضا
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۰۷
تمام هفته های قبلی لیگ داوری ها به ضرر پرسپولیس بوده، حداقل دو تا گل سالم پرسپولیس رو مردود کردند و از ابتدای همین نیم فصل توی ۶-۷ بازی برای پرسپولیس بالای پنج تا پنالتی نگرفتند جوری که صدای فردوسی پور هم در اومد... اما این فرهنگ زشت ما ایرانی هاست که چشم دیدن موفقیت بقیه رو نداریم و تا میبینیم کسی از ما بهتره میخوایم موفقیتش رو لوث کنیم همونطور که همه پولدار ها دزدن یا ارث باباشون رو استفاده میکنن، پرسپولیس هم با داوری میخواد قهرمان بشه :) شما هفصد تا پاس پرسپولیس تو هر بازی رو نمیبینی هر بازی بالای بیست تا شوتش رو نمیبینی مالکیت توپ بالای شصت و هفتاد درصد رو نمیبینی ان تا تک به تکی که مهدی خزاب میکنه رو نمیبینی فقط تکرار پنالتی رو میبینی ؟
۲
حاژ تقی
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۳
جالبه که اخراج و پنالتی های احسان حاج صفی متناوبا تکرار میشه و خیلی هم اتفاقی تکرار میشه و اصلنم مهندسی شده نیست ،اونوقت بعضی تیمها که خیلی اتفاقی و غیر عمدی هر سال تو حقشون اجحاف میشه از نظر بعضی ها شخصیت قهرمانی ندارند.
۶
مهشید
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
واقعا داور بی انصافی کرد و حق سپاهان را ضایع کرد.
۳
گوی خان
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
قهرمانی کثیف به چه قیمت
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر