فهرست
وایدن فلر: دروازه بانها هرگز توپ طلا نمی گیرند
وایدن فلر: دروازه بانها هرگز توپ طلا نمی گیرند

وایدن فلر: دروازه بانها هرگز توپ طلا نمی گیرند

آی اسپورت-  رومن وایدن فلر دروازه بان بوروسیا دورتموند در مورد ناکامی مانوئل نویر در کسب توپ طلا گفته که یک دروازه بان هرگز جایزه بهترین بازیکن سال را دریافت نمی کند.

نویر به دلیل سبک خاص بازی اش و نقش فراوان در کمک به بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان در قهرمانی های سال گذشته شانس زیادی برای انتخاب شدن به عنوان مرد سال فوتبال داشت ولی رونالدو سومین توپ طلای خود را در زوریخ دریافت کرد.

وایدن فلر در این مورد گفت:\" اولیور کان هم پیشتر تلاش کرده بود و این بار هم نوبت نویر بود. اگر این دو دروازه بان تا این حد به کسب توپ طلا نزدیک بودند و این طور نشد، شاید هرگز این اتفاق رخ ندهد. برای مانوئل متاسفم. او فوق العاده عمل کرده است. ولی در رقابت با بازیکنی همچون کریس رونالدو که یک برند است، او تقریبا هیچ شانسی نداشت.\"

وایدن فلر در یک سال گذشته عملکرد موفقی نداشته و جایگاهش درون دروازه دورتموند را هم از دست داده است. یورگن کلوپ اغلب اوقات میچ لانگراک را به او ترجیح داده ولی وایدن فلر ذهنش را معطوف آینده کرده است:\" شرایط سختی بود. ولی آن را پذیرفتم. در سال جدید به اتفاقات گذشته فکر نمی کنیم. اگر مربی بخواهد با من حرف بزند، من آماده حرف زدن هستم. ولی در سال 2015 هستیم و نباید دیگر در مورد اتفاقات سال 2014 حرف بزنیم.  

     
آی اسپورت
2015-01-15 22:14:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر