فهرست
تورس رئال را حذف کرد
تورس رئال را حذف کرد

تورس رئال را حذف کرد

آی اسپورت- تیم دوم شهر مادرید توانست با کسب یک تساوی ارزشمند در سانتیاگو برنابئو به لطف دو گل برتری خود در بازی رفت جام حذفی اسپانیا به مرحله بعدی این رقابتها صعود کند.

رئالی ها که پیش از شروع این بازی، برنابئو را همزمان با رونمایی توپ طلای سوم کریس رونالدو با در دست داشتن کاغذ های رنگی، طلایی کرده بودند پیش از آن که حتی بتوانند کاغذ هایی که در دست داشتند را به زمین بگذارند، شاهد گشوده شدن دروازه تیم خود توسط فرناندو تورس بودند. بعد از این گل رئال بازی را در اختیار گرفت و با به نمایش گذاشتن یک بازی سراسر هجومی فشار زیادی به دروازه حریف خود آورد. در اواسط نیمه اول این سرخیو راموس بود که توانست با یک ضربه سر، کرنر ارسالی کروس را تبدیل به گل کند و امید را به اردوی رئالی ها برگرداند.

با شروع نیمه دوم، بار دیگر این تورس بود که در همان ثانیه های ابتدایی بازی از اشتباه راموس در بازی سازی استفاده کرد و بار دیگر زهر خود را به رئالی ها ریخت تا امید رئالی ها را نا امید کند. سیمئونه در نیمه دوم با اتخاذ تاکتیکی موفق اجازه نداد رئال توپ و میدان را در دست گیرد و اکثر دقایق نیمه دوم شاگردان او بر بازی مسلط بودند. سفید پوشان مادریدی که در نیمه دوم کلافه و سر درگم به نظر می رسیدند تنها توانستند یک بار دیگر روی ارسال گرت بیل از سمت چپ و با ضربه سر تماشایی کریستیانو رونالدو بازی را به تساوی بکشانند. اما رئال برای صعود به مرحله بعدی به سه گل دیگر نیاز داشت و این اتفاق در دقایق باقیمانده مسابقه رخ نداد.

با این نتیجه اتلتیکو مادرید در مجموع با برتری چهار بر دو راهی مرحله بعدی رقابت ها شد تا در مرحله بعدی مقابل بارسلونا قرار گیرد. 

     
آی اسپورت
2015-01-16 00:49:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر