فهرست
پیروانی: گل آزمون اروپایی بود/ کی روش بهترین مربی آسیا است
پیروانی: گل آزمون اروپایی بود/ کی روش بهترین مربی آسیا است

پیروانی: گل آزمون اروپایی بود/ کی روش بهترین مربی آسیا است

آی اسپورت- افشین پیروانی در مورد پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر و صعود به دور بعد جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: پیش از این گفته بودم بازی با قطر دشوار می‌شود که همین اتفاق هم رخ داد. قطر تیم دست و پا بسته‌ای نبود اما ایران بازی خوبی به نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: نقطه اوج بازی گل زیبا و اروپایی سردار آزمون بود، این گل نشان داد اگر بازیکنان ایرانی با مربیان بزرگ کار کنند می‌توانند به خوبی در فوتبال پیشرفت کنند. گل آزمون تأثیر حضور او در اروپا بود.

مدافع پیشین تیم ملی تصریح کرد: نمی‌دانم چرا بعضی‌ها می‌گویند تیم ملی خوب بازی نمی‌کند، مگر تیم‌های باشگاهی ما فوتبال زیبا بازی می‌کنند که از تیم ملی انتظار داریم بازی زیبا ارائه دهد؟

پیروانی در مورد دیدار روز دوشنبه آینده ایران و امارات گفت: چون تفاضل گل امارات بهتر از ما است باید این تیم را شکست دهیم و به احتمال زیاد هم این اتفاق رخ می‌دهد. امارات 2 بازیکن کلیدی دارد که با آنالیز خوب می‌شود آنها را مهار کرد.

وی درباره عکس‌العمل‌ها و عصبانیت‌های کارلوس کی‌روش در کنار زمین، خاطرنشان کرد: کی‌روش مربی بزرگ و بهترین مربی آسیا است به خاطر همین برایش سخت است که به موفقیت دست پیدا نکند. روی کی‌روش فشار زیادی است و کمی هم استرس دارد.

     
آی اسپورت
2015-01-16 11:58:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر