فهرست
عل بن حسین: نمی خواستم نامزد ریاست فیفا شوم
عل بن حسین: نمی خواستم نامزد ریاست فیفا شوم

عل بن حسین: نمی خواستم نامزد ریاست فیفا شوم

آی اسپورت – علی بن حسین شاهزاده اردنی و نایب رئیس فیفا اعلام کرده که قصد نامزد شدن برای احراز پست ریاست فیفا را نداشته ولی احساس کرده که برای نجات این سازمان از شرایط فعلی باید به عرصه این رقابت پا بگذارد.

علی بن حسین که یکی از اعضای خانواده سلطنتی اردن است، در حال حاضر ریاست فدراسیون فوتبال این کشور و کنفدراسیون فوتبال غرب آسیا را در اختیار دارد و بارها نسبت به وجود فساد در بخش های مختلف فیفا هشدار داده است. او از حمایت میشل پلاتینی رئیس یوفا در انتخابات ماه می فیفا برخوردار خواهد بود و گفته که اصرار بازیکنان و مسوولان دیگر برای بازگشت فیفا به شرایط قبلی پا به این رقابت گذاشته است.

علی بن حسین گفت:\" ریاست فیفا چیزی نیست که من به دنبال آن باشم ولی خیلی ها که واقعا دلسوز فوتبال هستند خواهان نامزد شدن من برای انتخابات بعدی بودند. بعد از تعمق فراوان تصمیم به نامزدی برای انتخابات فیفا گرفتم. برای اینکه فکر می کنم نجات فیفا از شرایط فعلی وظیفه همه دوستداران فوتبال در سراسر دنیاست. من برای ایجاد یک تغییر مثبت پا به این عرصه خواهم گذاشت تا فیفا دوباره به اصول اولیه و عملکرد در مسیر درست بازگردد\"  

     
آی اسپورت
2015-01-16 13:03:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر