فهرست
بورینی: از ماندن در لیورپول پشیمان نیستم
بورینی: از ماندن در لیورپول پشیمان نیستم

بورینی: از ماندن در لیورپول پشیمان نیستم

آی اسپورت – فابیو بورینی مهاجم ایتالیایی رم گفته از ادامه حضور در لیورپول و پاسخ منفی به پیشنهاد دیگر تیمهای انگلیسی و اروپایی پشیمان نیست. مهاجم ایتالیایی از زمان ورود برندان راجرز به نیمکت لیورپول به ندرت شانس حضور در ترکیب اصلی تیم را پیدا کرده و فصل 2013-2014 را به طور قرضی در ساندرلند سپری کرد. تیمهای زیادی از جمله کوئینر پارک رنجرز خواهان جذب بورینی در بازار نقل وانتقالات بودند ولی او در لیورپول ماند و با اینکه تاکنون فقط 13 بازی در کلیه رقابتها برای این تیم انجام داده، مصمم است تا ارزشهایش را به برندان راجرز ثابت کند.

بورینی در این رابطه گفت:\" من از ماندن در لیورپول پشیمان نیستم. می توانستم تیم را ترک کنم ولی می خواستم اینجا بمانم و خوشحالم. صادقانه بگویم که تابستان امسال حتی فکرنمی کردم تا همین حد برای تیم بازی کنم. با مصدومیت استوریج من بیشتر از حد انتظار بازی کردم. احتمالا باید یکی در یکی دو فرصتی که نصیبم شده بود را گل می کردم ولی از عملکردم در این فصل کاملا راضی هستم.  من در بازار ژانویه هم از لیورپول چدا نمی شوم. در بازی قبلی بازیکن ثابت بودم و دلیل برای تغییر باشگاه نمی بینم. \"

بورینی ادامه داد:\" دلیل رد کردن پیشنهادهای تیمهای دیگر این بود که می خواستم برای یکی از چهار تیم برتر فوتبال جزیره بازی کنم. می خواستم در چمپیونزلیگ و رقابتهای بزرگ اروپایی حضور داشته باشم\" 

     
آی اسپورت
2015-01-16 13:30:38
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر