فهرست
راجرز : در مورد استوریج باید صبور باشیم
راجرز : در مورد استوریج باید صبور باشیم

راجرز : در مورد استوریج باید صبور باشیم


آی اسپورت- برندن راجرز سرمربی لیورپول، از هواداران این تیم درخواست کرد تا با صبر بیشتری منتظر بازگشت دنی استوریج، مهاجم تیمشان باشند که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته است.
این مهاجم 25 ساله که فصل گذشته توانست 25 گل برای تیم خود به ثمر برساند بعد از گذراندن مصدومیت 6 ماهه از ناحیه همسترینگ دوباره فرصت بازگشت به تمرینات گروهی لیورپولی ها را به دست آورده است.
راجرز اذعان دارد که ستاره تیمش راه کمی تا رسیدن به سطح مطلوب در پیش دارد و فعلا تنها باید روی بهبود عملکرد بدنی خود تمرکز کند. \" هواداران باید واقع بین باشند و به استوریج زمان کافی بدهند تا او بتواند دوباره به آمادگی کامل خود برسد. حضور استوریج در زمین حیاتی است اما عجله کردن در این مورد می تواند تهدید کننده باشد. \"

راجرز در ادامه باز هم تاکید کرد که سریع ترین راه برای بازگشت استوریج این است که به او زمان کافی برای ریکاوری داده شود و از پاسخ دادن به زمان دقیق بازگشت این بازیکن خود داری کرد.

راجرز در مورد دوران درمان استوریج این طور توضیح داد: \" ما متخصصان لازم برای پیشگیری و درمان چنین مشکلاتی را به استخدام باشگاه در آوردیم که کاملا وضعیت بازیکنی مثل استوریج را زیر نظر می گیرند تا لطمه ای به دوران حرفه ای بازی او وارد نشود. این جز وظایف اصلی ماست که پیگیر چنین مسائلی باشیم و تا لحظه یآخر از بازیکن خود برای بازگشت به بالاترین سطح آمادگی اش حمایت خواهیم کرد. \"

در پایان راجرز عنوان کرد: \" ما به آینده استوریج امیدوار هستیم و منتظر نتایج تلاش هایی که برای درمان او انجام دادیم خواهیم بود. خود او نیز از این موضوع درس هایی را گرفته است. ما از استوریج حمایت میکنیم تا به آمادگی لازم دست یابد و بتواند به تیم ما کمک کند. \"
     
آی اسپورت
2015-01-16 16:13:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر