فهرست
فن خال : فالکائو باید خودش را نشان دهد
فن خال : فالکائو باید خودش را نشان دهد

فن خال : فالکائو باید خودش را نشان دهد

آی اسپورت- لوئی فن خال سرمربی شیاطین سرخ تاکید دارد که عملکرد فالکائو  نتوانسته او را برای قرار دادن نام مهاجم کلمبیایی در فهرست بازیکنان یونایتد برای بازی شنبه مقابل کوئیز پارک رنجرز متقاعد کند.
فالکائو که از زمان ورودش از موناکو به یونایتد نمایش ضعیفی از خود ارائه کرده در 13 بار حضور با پیراهن یونایتد، تنها  سه بار موفق به گلزنی شده است.
نام او هفته گذشته هم در لیست بازی مقابل ساتهمپتون قرار نگرفته بود.

فن خال در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر حضور یا عدم حضور فالکائو در بازی بعدی تیمش این طور توضیح داد: \" این یک مساله بین من و تیمم است و به کسی ربط پیدا نمی کند. اگر بخواهم بخشی از ترکیب تیمم را برای شما بگویم، در واقع این فرصت را به حریفم داده ام تا دست مرا بخواند. شما تنها می توانید منتظر باشید تا ببینید فردا چه می شود. \"

این گونه که به نظر می رسد، بررسی های فن خال و پیش بینی های او در مورد عملکرد فالکائو اشتباه بوده و این مهاجم در تمرینات نتوانسته نظر مربی خود را جلب کند.
فن خال در پاسخ به این سوال که در هنگام جذب فالکائو درباره سطح عملکرد او بزرگنمایی شده بود، این طور واکنش داد: \" برای من بازیکن 5 میلیون پوندی و 95 میلیون پوندی تفاوتی ندارند. این موضوع جذابی برای یک سرمربی نیست. من از روی جلسات تمرینی عملکرد بازیکنانم را قضاوت می کنم. به نظر می رسد شما قصد و نیتی از طرح همچین موضوعاتی دارید! من پیشتر هم به این قبیل سوالات پاسخ داده ام. یک بازیکن 95 میلیون پوندی هم باید انگیزه زیادی در تمرینات داشته باشد.\"
     
آی اسپورت
2015-01-16 19:29:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر