فهرست
طعنه های دوباره مورینیو به عملکرد سیتی در بازار نقل وانتقالات
طعنه های دوباره مورینیو به عملکرد سیتی در بازار نقل وانتقالات

طعنه های دوباره مورینیو به عملکرد سیتی در بازار نقل وانتقالات

آی اسپورت – بعد از اینکه ویلفرید بونی فرانسوی به منچسترسیتی پیوست، ژوزه مورینیو مربی چلسی  مدعی شده که قوانین متفاوتی برای منچسترسیتی در بازار نقل وانتقالات وجود دارد.

بونی با 35 میلیون یورو این هفته به منچسترسیتی پیوسته و این درحالی است که یوفا سال گذشته در پی عدم رعایت قوانین بازی جوانمردانه مالی  سیتی را با محرومیت هایی روبرو کرده بود. مورینیو گفته که سیتی به قوانین یوفا پایبند نیست و به فعالیت های خود در بازار نقل وانتقالات ادامه می دهد:\" بونی مهاجم خوبی است. اگر سیتی پول خرید او را دارد و مشکلی هم با آیین نامه بازی جوانمردانه مالی یوفا ندارد، این خرید خوبی است.  آنها فقط می توانند با یازده بایکن بازی کنند. مگر اینکه قوانین در مورد آنها تغییر بکند.\"

وقتی خبرنگاران از مورینیو خواستند تا واضح تر در این مورد حرف بزند او گفت:\" شما می دانید منظور من چه چیزی است\"  سیاست های منچسترسیتی در بازار نقل وانتقالات یکی از سوژه های مورد بحث هفته های اخیر فوتبال جزیره بوده است. قضیه تمدید قرارداد لمپارد با سیتی و عدم بازگشت او به نیویورک سیتی هم با ابهاماتی روبرو بوده و باشگاه منچستری و لمپارد با بیانیه های جداگانه ای توضیحات مفصلی در این رابطه ارائه کردند.

مورینیو در مورد خریدهای احتمالی چلسی در بازار ژانویه گفت:\" اگر بازیکنی از جمع ما نرود و بازیکنی نیاید راضی و خوشحالم. ولی بازار نقل وانتقالات باز است و هرگز نمی توان با اطمینان حرف زد\"   

     
آی اسپورت
2015-01-16 18:57:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر