فهرست
رضایت مانچینی از ویدیچ
رضایت مانچینی از ویدیچ

رضایت مانچینی از ویدیچ

آی اسپورت- روبرتو مانچینی سرمربی  اینتر از روند رو به رشد و امیدوار کننده نمانیا ویدیچ مدافع صربستانی تیمش ابراز خوشنودی کرد.
ویدیچ که از ابتدای فصل در  تاکتیک تیمی ماتزاری سرمربی پیشین این تیم ایتالیایی جایی نداشت با بازگشت مانچینی به اینتر توانسته بار دیگر به ترکیب اصلی این تیم پیدا کند و در برد ابتدای هفته قبل اینتر مقابل جنوا، توانست عملکرد خوبی به نمایش بگذارد. 
مانچینی در کنفرانس خبری امروز خود گفت: \" ویدیچ، بازی فیزیکی و درگیرانه را به خوبی به نمایش می گذارد. او بسیار با تجربه است و شخصیت کاریزماتیک خاصی دارد. از این که او در تیم ما حضور دارد بسیار خوشحال هستیم. \"
مانچینی در مورد وضعیت دیگر بازیکنان خود اینگونه گفت: \" شقیری تمرینات خوبی را این هفته پشت سر گذاشته اما از نظر بدنی برای 90 دقیقه بازی آماده نیست. پودولسکی و پالاسیو هم به شدت برای حضور در ترکیب اصلی تیم در حال رقابت با هم هستند. همچنین ما عملکرد اوسوالدو را هم در تمرینات زیر نظر داریم. \"
 اضافه شدن شقیری و پودولسکی به نیمکت اینتر مانچینی گزینه های بیشتری برای انتخاب ترکیب تیمش دارد. ضمن اینکه او منتظر مشخص شدن وضعیت متیو کواچیچ است. 
     
آی اسپورت
2015-01-16 23:01:07
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر