فهرست
آینده بیل در رئال در ابهام
آینده بیل در رئال در ابهام

آینده بیل در رئال در ابهام

آی اسپورت: گرت بیل کهمچنان در تلاش است که جایگاه خود در رئال مادرید و نزد هواداران این تیم محکم کند.
بیل که بعد از برد سه بر صفر، رئال مادرید در مقابل اسپانیول در برنابئو هو شده بود، حالا با چالشی جدید مواجه شده و آن هم خبر های مربوط به پیوستن احتمالی مارکو رویس به رئال مادرید است.
فلورنتینو پرس، مدیر باشگاه رئال مادرید، مارکو رویس را در صدر لیست خرید های تابستانی رئالی ها قرار داده و رویس بیش از هر زمان دیگری به رئال نزدیک شده است.
گزارشات حاکی از یک انتقال زودرس بین رئال مادرید و دورتموند است. هرچند رویس موضع مشخصی در این باره ندارد و تنها می گوید: \" آماده ام بعد از گذراندن یک فصل بد در بوندسلیگا فصل جدیدی در حرفه ورزشی ام رقم زنم. \"
به هر حال اگر مهاجم 25 ساله دورتموندی  ها به رئال مادرید برود، سفید پوشان مادریدی مجبور هستند برای تامین اعتبار لازم و رعایت قوانین مالی فیفا یکی از ستارگان گران قیمت خود را به فروش برسانند. همانند اتفاقاتی  که در سال های قبل در این باشگاه پیش آمد و رئالی ها برای خرید بیل، مسوت اوزیل را فروخته و در ابتدای این فصل برای خرید خامس رودریگس مجبور به فروش دی ماریا شدند.
عملکرد بیل در این فصل و با توجه به درخشش ایسکو، موجب شده که سوالات بی جوابی زیادی نسبت به آینده ی این ستاره رئال مطرح گردد.
     
آی اسپورت
2015-01-17 12:18:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر