فهرست
پایان میهایلوویچ در تورینو/ خداحافظ آقای عصبانی
پایان میهایلوویچ در تورینو/ خداحافظ آقای عصبانی

پایان میهایلوویچ در تورینو/ خداحافظ آقای عصبانی

آی‌اسپورت- تورینو مربی خود، سینیشا میهایلوویچ را اخراج کرد یک روز بعد از آنکه به دلیل اعتراض به داور در جریان باخت 2 بر صفر مقابل یوونتوس در یک‌چهارم‌نهایی جام حذفی اخراج شد. این مربی صرب که در روزهای بازی یکی از بهترین زنندگان ضربات ایستگاهی به شمار می‌رفت، 18 ماه مربی تورینو بود.

تورینو که از 19 بازی این فصل 10 مساوی داشته، در لیگ ایتالیا دهم است و هیچ دلیلی را برای این تصمیم غیرمنتظره اعلام نکرده است. رسانه‌های ایتالیایی گزارش کردند این مربی 48 ساله در ساعات اولیه صبح از تصمیم باشگاه مطلع شده و عده‌ای از بازیکنان به سراغ او رفته‌اند تا حمایتشان را اعلام کنند. تورینو ششمین تیم ایتالیایی میهایلوویچ بود و قبل از این در بولونیا، کاتانیا، فیورنتینا، سمپدوریا و میلان سابقه کار داشت هرچند در این آخری کمتر از یک فصل دوام آورد. او مربی تیم ملی صربستان هم بوده. او در نیمه دوم بازی با یوونتوس بعد از آنکه داور با استفاده از کمک داور ویدئویی(VAR) گل دوم یوونتوس را پذیرفت با عصبانیت واکنش نشان داد و داور او را به سمت سکو هدایت کرد.

او بازیکنی عصبی مزاج بود و اگرچه در سال‌های اخیر کمی آرام شده بود اما همچنان رگه‌هایی از عصبانیت در رفتارش دیده می‌شد. در ماه مرداد، او دستیاران خودش را هل داد و به اشتباه آنها در اعلام بازیکن تعویضی به شدت واکنش نشان داد. بعدا به خاطر این رفتار عذرخواهی کرد.

تورینو هشتمین تیم این فصل لیگ ایتالیا بعد از کالیاری، بنه‌ونتو، جنوا، میلان، ساسولو، کروتونه و اودینزه است که مربی‌اش را عوض می‌کند. اما باشگاه تورینو بلافاصله جاشین میهایلوویچ را انتخاب کرد و والتر ماتزاری مربی سابق ناپولی، اینترمیلان و واتفورد را به جای او برگزید. او که بعد از جدایی از واتفورد در پایان فصل قبل، بیکار بوده نخستین جلسه تمرین را پنج‌شنبه برگزار کرد. ماتزاری که ناپولی را به قهرمانی فصل 2012-2011 جام حذفی ایتالیا و دومی لیگ این کشور در فصل بعد رساند، جایزه انزو بیرزوت به‌عنوان بهترین مربی ایتالیا را دریافت کرده. شرایط قرارداد او اعلام نشده.

۲    
آی اسپورت
2018-01-06 16:37:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر