فهرست
مونتویا مصمم به ترک بارسلونا
مونتویا مصمم به ترک بارسلونا

مونتویا مصمم به ترک بارسلونا

آی اسپورت- مارتین مونتویا مدافع جوان بارسلونا همچنان مایل به ترک این باشگاه اسپانیایی است.
مونتویا در این فصل تنها یک بار از ابتدا در ترکیب اناری ها به میدان رفته و مصرانه در حال تلاش برای ترک این  باشگاه است. این در حالی است که قرارداد مونتویا در پایان همین فصل به پایان خواهد رسید ولی باشگاه بارسلونا قصد فروش او را ندارد.
مدیر برنامه های این بازیکن در گفتگو با کوپه گفت: \" مارتین از ابتدای این فصل تا به حال تنها چهار بار برای بارسلونا به میدان رفته و این موضوع برای ما ناراحت کننده است. ما اعتراض خود را به باشگاه ابلاغ کردیم. مارتین باید بیش از این در ترکیب بارسلونا مورد استفاده گردد تا این که او را بر روی نیمکت یا حتی خارج از لیست هر بازی ببینیم. \"
مدیر برنامه های مونتویا اضافه کرد : \" منتظر این هستیم تا مدیر ورزشی جدید باشگاه مشخص شود تا بتوانیم برای این موضوع راه حل مناسبی پیدا کنیم. چیزی که مشخص است این است که مارتین تمایلی به ادامه حضور در بارسلونا ندارد. \"
در خبر ها از باشگاه یوونتوس و چند باشگاه انگلیسی و آلمانی به عنوان مقصد این مدافع، نام برده می شود. همچنین قابل ذکر است که دنی آلوز، مدافع دیگر بارسلونا همعلاقه مند است تا تجربه های جدیدی در لیگ های دیگر داشته باشد و خواستار ترک بارسلونا در انتهای فصل جاری رقابت ها است
     
آی اسپورت
2015-01-17 13:04:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر