فهرست
انتظار بلان از لاوتزی و کاوانی
انتظار بلان از لاوتزی و کاوانی

انتظار بلان از لاوتزی و کاوانی

آی اسپورت – لوران بلان مربی پاری سن ژرمن می خواهد که اسکیل لاوتزی و ادینسون کاوانی بعد از دوره تعلیقی که باشگاه برای آنها درنظر گرفته، در نیمه دوم فصل عملکرد بهتری برای این تیم داشته باشند. لاوتزی و کاوانی به دلیل تاخیر در بازگشت از تعطیلات کریسمس با جریمه و تعلیق باشگاه روبرو شدند.

پی اس جی در دو بازی قبلی خود در جام حذفی و جام اتحادیه بدون آنها برابر حریفانش پیروز بوده ولی در لیگ 1 با نتیجه 4-2 مغلوب باستیا شد. بلان تاکید کرد که این دو برای بازی یکشنبه مقابل اویان در اختیار تیم خواهند بود و گفته که آنها باید قابلیت های خود را نشان دهند.

مربی پی اس جی در جمع خبرنگاران گفت:\" ما آنها را نبخشیده ایم. آنها دو بازیکن مهم تیم هستند ولی ما کاری که باید را انجام دادیم. باید قبول کنند که کار احمقانه ای کرده اند. حالا انتظار دارم که در نیم فصل دوم به تیم کمک کنند.\"

بلان همچنین گفته که بازگشت زلاتان و تیاگوسیلوا به شرایط مطلوب می تواند، به موفقیت دوباره پی اس جی در نتیجه گیری مقابل حریفان کمک کند :\" هر دو این بازیکنان خصوصیات رهبری تیم در سطح بالا را دارند و با داشتن چنین بازیکنانی در تیم می دانید که می توانید روی آنها حساب کنید\"

     
آی اسپورت
2015-01-17 20:06:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر