فهرست
انتقاد انریکه از رسانه ها
انتقاد انریکه از رسانه ها

انتقاد انریکه از رسانه ها

آی اسپورت- لوئییس انریکه سرمربی بارسلونا در آستانه بازی این هفته مقابل دپورتیوو لاکرونیا اعلام کرد که از دست دادن امتیاز توسط تیمش جشن گرفتن رسانه ها را به همراه دارد. 
انریکه در کنفرانس خبری امروز، پیش از بازی این هفته تیمش حاضر شد و در پاسخ به یکی از سوالات خبرنگاران مبنی بر این که آیا پیروزی خارج از خانه در این بازی برای بارسلونا مهم است، این طور جواب داد: \" به نظر نمی آید که بازی های خارج خانه مشکلی برای ما باشند. چیزی که مهم است نتیجه این بازی خواهد بود که ممکن است بهانه ای برای جشن گرفتن شما باشد! تیم ما همیشه سعی می کند که پیروز میدان شود و اغلب به این هدف خود می رسیم و این دقیقا راه و نگرش ما برای هر بازی خواهد بود. \"
انریکه در ادامه در مورد وضعیت بازیکنانش در این بازی : \" نیمار شرایط خوبی داری و می تواند بازی کند اما در مورد ژاوی تردید هایی های وجود دارد و منتظر چراغ سبز کادر پزشکی خود هستیم. \"
جرمی متیو هم به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه آشیل پای خود به گفته یسایت رسمی باشگاه بارسلونا نمی تواند کاتالان ها را در این بازی همراه کند.
بارسلونا، چهارشنبه همین هفته باید مقابل اتلتیکو مادرید در دیدار اول مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا صف آرایی کند. با این حال انریکه در این رابطه حرفی نزده و تمرکز اصلی خود را معطوف به بازی تیمش مقابل دپور کرده است.
     
آی اسپورت
2015-01-17 18:54:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر