فهرست
حدادی فر: با نبودن در تیم ملی مشکلی ندارم/ تیم ملی ظرفیت قهرمانی دارد
حدادی فر: با نبودن در تیم ملی مشکلی ندارم/ تیم ملی ظرفیت قهرمانی دارد

حدادی فر: با نبودن در تیم ملی مشکلی ندارم/ تیم ملی ظرفیت قهرمانی دارد

آی اسپورت- قاسم حدادی فر در مورد شرایط این‌ روزهای تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهار داشت: شرایط تیم خوب است. ما اردوی مناسبی را در مالزی پشت سر گذاشتیم و دو روزی هم هست که تمرینات خود را در اصفهان انجام داده‌ایم.

وی در مورد فعالیت ذوب‌آهن در فصل نقل‌وانتقالات نیم‌فصل خاطرنشان کرد: تیم ما از نظر بازیکن چیزی کم نداشت اما توانستیم کاوه رضایی را از سایپا بگیریم که بازیکن خوب و درجه یکی است. مسلماً کیفیت رضایی در حدی است که به تواند به ذوب‌آهن و تیم ملی کمک کند.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره جدایی محسن مسلمان از این تیم و اینکه گفته می‌شود ذوب‌آهن به خاطر مصدومیت جدی این بازیکن، او را به فولاد فروخته است، عنوان کرد:‌ اصلاً مسئله مصدومیت مسلمان را قبول ندارم. او خودش خواست که از ذوب‌آهن جدا شود و امیدوارم که در فولاد هم موفق باشد. مسلمان بازیکنی کلیدی بود که از جمع ما جدا شد.

حدادی‌فر در خصوص اینکه در پایان فصل چه جایگاهی در انتطار ذوب‌آهن خواهد بود، گفت: پیش از تعطیل شدن لیگ در نیم‌فصل شرایط خوبی داشتیم اما این تعطیلات به ضرر ما تمام شد. در مجموع فکر می‌کنم در پایان فصل جزو شش تیم بالای جدول باشیم، ضمن اینکه فینال جام حذفی را هم پیش رو داریم.

وی در مورد بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا و اینکه آیا از نبودن در تیم ملی ناراحت نیست، اظهار داشت: من همیشه از دستورات کادر فنی اطاعت کردم و الان هم با نبودن در جام ملت‌های آسیا مشکلی ندارم، اتفاقاً امیدوارم بازیکنان تیم ملی بتوانند پس از سال‌ها در آسیا نتیجه بگیرند و دل مردم را شاد کنند. به نظر من تیم ملی ظرفیت قهرمانی در آسیا را دارد و یکی از امیدهای کسب عنوان قهرمانی است.

     
آی اسپورت
2015-01-17 19:29:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر