فهرست
شوخی با اولین دیدار رونالدو و هیگواین در یووه
شوخی با اولین دیدار رونالدو و هیگواین در یووه

شوخی با اولین دیدار رونالدو و هیگواین در یووه

آی اسپورت - اردوی پیش‌فصل یووه برای شروع هر چه قوی‌تر فصل 20-2019 آغاز شده است. در بین بازیکنانی که در اولین جلسه تمرینی این تیم حضور یافتند، دیدار گونزالو ایگواین که بعد از حضور قرضی در چلسی، به تورین بازگشته و کریستیانو رونالدو حسابی جذاب بود. این دو بازیکن که در رئال مادرید با هم هم تیمی بودند، حالا در تورین دوباره با هم دیدار کردند. مائوریتسیو ساری سرمربی جدید یوونتوس از عملکرد ایگواین راضی نیست و بعید به نظر می‌رسد که روی او حسابی باز کند.

اما تصویری که از سلام و احوالپرسی کریس رونالدو و ایگواین در کمپ تمرینی یووه منتشر شده، حسابی وایرال شده و کاربران شبکه‌های اجتماعی با شوخ طبعی این عکس را مونتاژ کرده وجملاتی را از قول این دوبازیکن در گفتگو با یکدیگر ذکر کرده‌اند.

در یکی از این مونتاژها، مثلا ایگواین از کریس رونالدو خواسته تا درمرکز پیوند مویش در شهر مادرید به او تخفیف بدهد. از قول این ستاره آرژانتینی می‌خوانیم:«سلام کریس. چطوری؟ برای مرکز پیوند مویت به من تخفیف می‌دهی؟»

1
1

کاربر دیگری با اشاره به این نکته که احتمالا ایگواین دربازار تابستانی به صورت قرضی یووه را ترک خواهد کرد، اینگونه شوخ‌طبعی‎‌اش را نشان داده و نوشته: «الان زمان ایده‌آلی برای سلام و احوالپرسی کردن است. ماه جولای سال آینده (بعد از انتقال قرضی ایگواین به تیمی دیگر و بازگشت مجددش به تورین، مثل آنچه درمورد انتقال قرضی‌اش به چلسی اتفاق افتاد) همدیگر را خواهیم دید.» و بیشتر شوخی‌ها هم در مورد انتقال احتمالی ایگواین به تیمی  دیگر بوده.

و کاربر دیگری هم درمورد شرایط آمادگی فیزیکی و دستمزد این دو بازیکن شوخی کرده و نوشته: «زمانی که رویای داشتن حقوقی بیشتر، موهایی بیشتر و شکمی تخت را در سر داری و کریس برای سلام و احوالپرسی به سمتت می‌آید.»

۳    
آی اسپورت
2019-07-15 23:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر