فهرست
گزینه‌های جانشینی ونگر در آرسنال؛ 2+5
گزینه‌های جانشینی ونگر در آرسنال؛ 2+5

گزینه‌های جانشینی ونگر در آرسنال؛ 2+5

آی اسپورت - شایعات زیادی در مورد جدایی آرسن ونگر از آرسنال پس از ۲۱ سال حضور در تیم لندنی وجود دارد. ونگر در سالهای اخیر علیرغم هزینه های قابل توجهی که برای خرید بازیکن توسط آرسنال داشته نتوانسته از نظر کسب جامها توفیق چندانی داشته باشد و به همین خاطر شایعات در مورد جدایی وی زیاد است. در چنین شرایطی سران آرسنال هفت گزینه را برای جانشینی وی در ورزشگاه امارات در نظر گرفته اند.

ادی هوو، سرمربی بورنموث اصلی ترین گزینه جانشینی ونگر است. این مربی در سال ۲۰۰۸ هدایت بورنموث را به عهده گرفت و از لیگ دسته سه انگلیس کار را اغاز کرد و اکنون در لیگ برتر حضور دارد. از میان گزینه های سرشناس می توان به سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید، آلگری، سرمربی یوونتوس، یواخیم لوو، سرمربی آلمان و توماس توخل، سرمربی دورتموند هم چهار گزینه شناخته شده ای هستند که آرسنال برای آینده روی آنها حساب باز کرده است.

از میان گزینه های کمتر شناخته شده می توان به رافل هاسنهوتی، سرمربی تیم لایپزیگ، پدیده این فصل بوندسلیگا و پاتریک ویرا، کاپیتان اسبق آرسنال اشاره کرد که در عرصه مربیگری تجربیات کمتری نسبت به گزینه های دیگر دارند.

 

90tv

۲    
آی اسپورت
2017-02-06 12:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر