فهرست
رضایت فن خال از فلاینی و ویلسون در روز بد فالکائو
رضایت فن خال از فلاینی و ویلسون در روز بد فالکائو

رضایت فن خال از فلاینی و ویلسون در روز بد فالکائو

آی اسپورت- لویی فن خال سرمربی منچستر سونایتد پس از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل کوئیز پارک رنجرز از عملکرد فلاینی و جیمز ویلسون، گلزنان تیمش تمجید کرد.
فن خال در این باره گفت: \" فلاینی بازیکنی است که آنچه از او انتظار دارید را به خوبی انجام می دهد. \"
او  در مورد جیمز ویلسون که اولین گلش را برای شیاطین سرخ به ثمر رساند، گفت: \" من برای او بسیار خوشحال هستم. او در همه بازی ها تاثیر خود را داشته است. ما در نیمه اول ان طور که کیو پی آر می خواست بازی می کردیم، ویلسون را به بازی فرستادم تا در نبرد های هوایی به ما کمک کند.\"
رادامل فالکائو نیز پس از گذراندن یک هفته پر از حاشیه، امروز در ترکیب تیمش حاضر شد تا بتواند جواب انتقادات را بدهد اما با از دست دادن چند موقعیت عالی در این بازی، نشان داد که از نظر روحی و فنی در وضعیت نا مطلوبی به سر می برد.
سرمربی هلندی یونایتد در این باره این طور پاسخ داد: \" این مهم نیست که من درباره فالکائو چه نظری دارم، چیزی که مهم است این است که رادامل تمام تلاشش را می کند که گل بزند. شاید من باید در مورد عملکرد او را از نظر گلزنی قضاوت کنم، اما موضوع مهم دیگری هموجود دارد و آن این است که او به خوبی موقعیت سازی می کند و خودش را در موقعیت گلزنی قرار می دهد. او امروز به خوبی از پس این کار بر آمد. \"
فن خال در پایان خاطر نشان کرد: \" زمانی که می بریم همه خوشحال و راحت هستند. متاسفانه هفته گذشته با این که تیم برتر میدان بودیم نتوانستیم برنده باشیم. \"
     
آی اسپورت
2015-01-17 22:40:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر