فهرست
دسترو : فعلا بازیکن رم هستم
دسترو : فعلا بازیکن رم هستم

دسترو : فعلا بازیکن رم هستم

آی اسپورت – ماتیا دسترو زننده گل تساوی رم مقابل پالرمو از اظهارنظر در مورد آینده اش در این تیم خودداری کرد. دسترو برای اولین بار در یک ماه اخیر درترکیب اصلی رم به یمدان رفت و گل مهمی در ورزشگاه پالرمو به ثمر رسانده و رم را از یک شکست خارج از خانه نجات داد.

تیمهای زیادی از جمله اینتر، لیورپول، آرسنال و تاتنهام  خواهان جذب مهاجم 23 ساله جلوروسی در روزهای اخیر شده بودند. اما دسترو در گفت وگو با خبرنگاران از حرف زدن در این رابطه خودداری کرده و گفت:\" درحال حاضر بازیکن رم هستم. در نقش مهاجم می خواهم خوب بازی کنم و گل بزنم. متاسفانه مقابل پالرمو پیروز نشدیم ولی از گلزنی خودم خوشحالم\"

رودی گارسیا مربی رم به ندرت از از دسترو در ترکیب اصلی خود بهره می برد. برای همین دسترو بعد از این بازی گفت که دلش برای گلزنی تنگ شده بود و این گل برایش اهمیت زیادی داشته است.\" وقتی فرصت بازی کردن بدست می آورم، سعی می کنم بهترین نمایش ممکن را ارائه بدهم. شرم آور است که نتوانستیم برنده شویم. مقابل تیم خیلی خوبی بازی کردیم و تساوی در این ورزشگاه نتیجه خوبی محسوب می شود. قصد ما پیروزی بود ولی با کسب همین یک امتیاز هم رضایت داریم\"  

     
آی اسپورت
2015-01-18 09:44:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر