فهرست
کی روش: از ژاپن هراسی نداریم
کی روش: از ژاپن هراسی نداریم

کی روش: از ژاپن هراسی نداریم

آی اسپورت- روزنامه البیان چاپ امارات مصاحبه ای با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان ترتیب داده است. 

البیان از قول کی روش نوشته: ما امارات را به خوبی می شناسیم و در صورت مواجه شدن با ژاپن نیز از این تیم هراسی نداریم . تیم امارات از تیم های شاخص این رقابتهاست و با بازیهای خوبی که مقابل بحرین و قطر داشته با کسب شش امتیاز کامل قدرت خود را نشان داده است. این تیم کارا گروهی سطح بالایی دارد و از بازیکنان جوانی بهره می برد که قادرند برای هر تیمی خطرناک باشند. آنها پتانسیل بالا و مهارتهای خوبی دارند اما هدف ما پیروزی مقابل امارات است.

کی روش ادامه داد : هدف ما برد است و این نه به خاطر ترس از رویارویی با ژاپن که به دلیل اشتیاق شدید ما به کسب رتبه اول در گروه سوم این مسابقات با نه امتیاز کامل است. بدون شک رویارویی با عراق یا اردن هم فرقی با مسابقه با ژاپن ندارد. البته ما در رقابتهای اینچنینی باید حتی المقدور از مقابله با تیمهای بزرگ دوری کنیم. زیرا رسیدن به مراحل پایانی با سختی بیشتری به دست می آید. 

وی ادامه داد: ما مقابل امارات شکل عادی بازی مان را اجرا می کنیم و فشاری به بازیکنان‌مان نخواهیم آورد اما لازم است که بازیکنان را کاملا آماده کرده و از مصدومیتهای احتمالی دورشان کنیم. البته ما چند آسیبدیده داریم که باید آنها را به سطح مطلوب بازگردانیم.

     
آی اسپورت
2015-01-18 11:55:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر