فهرست
بوکاجونیورز چشم انتظار توس
بوکاجونیورز چشم انتظار توس

بوکاجونیورز چشم انتظار توس

 

آی اسپورت- دنی آنجلیچی، رئیس باشگاه بوکاجونیورز آرژانتین اعلام کرد که باشگاهش آماده است تا کارلوس توس را در تابستان پیش رو به خانه بازگرداند.کارلوس توس، پرورش یافته ی این باشگاه برزگ آرژانتینی است و با این تیم عناوین معتبری از جمله جام لیبرتادورس را فتح کرده است.

این بازیکن سی ساله  که تا سال 2016 با باشگاه یوونتوس ایتالیا قرارداد دارد، هنوز تصمیمی مبنی بر ماندن خود در تورین برای فصل آینده نگرفته است.آنجلیچی در گفتگو با گاتزتا دلوسپورت گقت: \" در یک سال یا شش ماه آینده چیز های زیادی تغییر خواهد کرد. اما چیزی که مشخص است امید ما برای برگرداندن توس به بوکا است.

\"آنجلیچی ادامه داد: \" من خیلی شگفت زده شدم وقتی فهمیدم که ممکن است توس با یووه تمدید نکند. او الان سی ساله است و در اوج آمادگی، چه خوب است که کمی دیگر از این آمادگی خود را به آرژانتین بیاورد. قطعا اگر او بخواهد در 36 یا 37 سالگی به بوکاجونیورز برگردد، نمی تواند مثل حالا به ما کمک کند. البته موضوع سن و سال نیست! موضوع علاقه و میل به پیراهن است، چیزی که ما در دیگو میلیتو، سباستین ورون و ماکسی رودریگز هم دیدیم. آن ها نیز به به جایی که فوتبال را آغاز کزده بودند برگشتند.\"

کارلوس توس نیز بار ها و بار ها بر این موضوع تاکید داشته است که فوتبال خود را در بوکاجونیورز به پایان خواهد رساند.

     
آی اسپورت
2015-01-18 12:54:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر