فهرست
ابراهیم زاده: دیدار با ژاپن به مراتب آسان تر از عراق است!
ابراهیم زاده: دیدار با ژاپن به مراتب آسان تر از عراق است!

ابراهیم زاده: دیدار با ژاپن به مراتب آسان تر از عراق است!

آی اسپورت- مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که در بازی فردا (دوشنبه)، امارات قادر به اذیت کردن ایران نیست. 

منصور ابراهیم‌زاده  در خصوص وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از دیدار با امارات اظهار داشت: تیم ما تا به اینجای مسابقات توانسته 6 امتیاز کسب کند و جایگاه خوبی را برای خود دست‌وپا کرده است.

وی افزود: مهم‌تر از نتیجه‌ای که گرفته‌ایم بازی گرفتن کارلوس کی‌روش از جوانانی مانند سردار آزمون، مرتضی پورعلی‌گنجی، احسان حاج‌صفی و... بوده است. حتی وریا غفوری که مانند این بازیکنان جوان نیست توانسته در ترکیب تیم ملی به خوبی بدرخشد و جزو بهترین بازیکنان ما به حساب می‌آید.

مربی پیشین تیم ملی با اشاره به گل‌هایی که ایران در جام ملت‌ها به ثمر رسانده است، گفت: در 2 بازی برگزار شده 3 گل زده‌ایم که 2 گل آن روی ضربات کرنر بود. مقابل قطر هم تیزهوشی آندرانیک تیموریان و توپ‌گیری خوبش، پاس خوب دژاگه و استفاده فوق‌العاده سردار آزمون بود که باعث شد گل بزنیم. به اعتقاد من نباید این موضوع کل فوتبال ما باشد و فقط به ضربات ایستگاهی و کرنر دلخوش کنیم.

ابراهیم‌زاده در خصوص دیدار با امارات خاطرنشان کرد: امارات نمی‌تواند چندان تیم ما را اذیت کند. ما باید بدون نگرانی مقابل این تیم بازی کنیم و بتوانیم صدرنشین گروه شویم. سبک بازی اماراتی‌ها در حال حاضر دادن پاس‌های کوتاه است که ما به دلیل منسجم بودن مقابل این تاکتیک می‌توانیم بازی خوبی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه بازی با ژاپن برای ایران به مراتب راحت‌تر از دیدار با اردن و عراق است، به تسنیم گفت: ایران مقابل تیم‌هایی مانند ژاپن بسیار راحت‌تر و روان‌تر بازی می‌کند و شاید عراق و اردن به دلیل سبک بازی‌شان بیشتر ما را اذیت کنند. در مجموع ما در مرحله یک چهارم نهایی کارمان به مراتب راحت‌تر از نیمه‌نهایی خواهد بود و رسیدن به فینال کار بسیار دشواری است.

سرمربی پیشین پیکان گفت: حائز اهمیت‌تر از کسب مقام در جام ملت‌ها استفاده از بازیکنان جوانی است که به تیم ملی اضافه شده‌اند و باید دید بعد از این مسابقات و در مقدماتی جام جهانی از چند نفر از این بازیکنان در تیم ملی استفاده خواهد شد.

     
آی اسپورت
2015-01-18 17:04:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر