فهرست
کی روش: اگر ببریم همه چیز را به دست می آوریم و اگر ببازیم هیچ چیز!/ برای پیروزی می جنگیم
کی روش: اگر ببریم همه چیز را به دست می آوریم و اگر ببازیم هیچ چیز!/ برای پیروزی می جنگیم

کی روش: اگر ببریم همه چیز را به دست می آوریم و اگر ببازیم هیچ چیز!/ برای پیروزی می جنگیم

آی اسپورت- کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی پیش از دیدار با تیم ملی عراق در کنفرانس مطبوعاتی گفت: امروز به بازیکنان تاکید کردم که فردا برنده بازی همه چیز بدست خواهد آورد و بازنده هیچ چیزی بدست نمی آورد. باید هر دو تیم بجنگند و شرایط را کنترل کنند در این صورت می توانیم بازی خوبی را شاهد باشیم. 
وی در پاسخ به این سوال که برای بازی فردا با عراق چقدر ایران آمادگی دارد گفت: ما آماده هستیم و برای پیروزی می جنگیم. 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره حضور هواداران ایرانی در ورزشگاه گفت: شک نیست که حضور آنان باعث انگیزه بیشتر بازیکنان می شود همانطور که درسه بازی قبل هواداران ایرانی شور و شق و انگیزه زیادی به بازیکنان انتقال دادند امیدوارم در این بازی نیز چنین اتفاقی بیافتد. 
کی روش گفت: عراق تیم خیلی خوبی دارد و مقابل اردن و ژاپن آن را دیدیم، آنها ۱۰ بازی تدارکاتی خیلی خوب داشتند و ما فقط دو بازی تدارکاتی داشتیم، عراقی ها در فاز حمله و دفاع خیلی خوب کار می کنند. 
وی افزود: از زمانی که من سرمربی ایران شدم، تیم ایران ۵۲ بازی ملی داشت اما عراق ۷۲ بازی ملی داشته است، این نشان دهنده اهمیت تیم ملی عراق برای فدراسیون فوتبال این کشور است و ما احترام خاصی برای این تیم قایل هستیم. 
وی همچنین در خصوص لغو تمرینات تیم ملی هم گفت: ما کاملاً آماده هستیم و امروز (پنجشنبه) هم تمرین داریم. باران یک امر طبیعی است که اتفاق افتاد و از آنجا که ما هیچ مصدوم و بازیکن دو کارته نداریم، تیم ملی در آمادگی کامل به سر می‌برد. 
کی‌روش در خصوص تاثیر حضور و حمایت هواداران در این تورنمنت گفت: شک نداریم که هواداران در موفقیت تیم های خود بسیار موثر بودند و تیم ایران هم از حمایت خوب هواداران در سه دیدار قبلی برخوردار بود. این امر وظیفه ما را در ادامه راه سنگین‌تر می کند چرا که باید جوابگوی حمایت هواداران باشیم. 
وی در پایان درباره دیدار تیم های دیگر در مرحله یک چهارم نهایی گفت: برای من بازی هیچ تیمی جز ایران در این مرحله اهمیت ندارد و هیچ کدام از آنها را نگاه نخواهم کرد.

     
آی اسپورت
2015-01-22 14:01:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر