فهرست
نکونام: رکورد فقط در تاریخ ثبت می‌شود؛ مهم موفقیت تیم ملی است
نکونام: رکورد فقط در تاریخ ثبت می‌شود؛ مهم موفقیت تیم ملی است

نکونام: رکورد فقط در تاریخ ثبت می‌شود؛ مهم موفقیت تیم ملی است

آی اسپورت- جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی با عراق گفت: هیچ عذر و بهانه ای قابل قبول نیست و باید برای بازی فردا آماده باشیم و پیروز شویم. ما احترام خاصی برای تیم عراق قائل هستیم و تلاش می کنیم. بازی خیلی خوبی مقابل عراق ارائه دهیم و این تیم را دستکم نمی گیریم. 
کاپیتان تیم ملی فوتبال در خصوص اینکه در صورت حضور در دیدار فردا برابر عراق رکورد ۱۵۰ بازی ملی وی شکسته می شود، گفت: برای من موفقیت تیم از هر چیزی مهمتر است و حتی اگر بازی هم نکنم و روی نیمکت باشم، پیروزی تیم برای من اهمیت دارد. من به شکستن رکورد فکر نمی کنم و نخواهم کرد. 
وی در ادامه گفت: همانطور که از روز اول به تیم ملی دعوت شدم و با تمام توانم برای موفقیت تیم ملی تلاش کردم، اکنون هم دوست دارم این کار را انجام دهم. رکورد چیزی است که فقط در تاریخ ثبت می‌شود، اما برای من موفقیت تیم مهم است. 
نکونام در مورد تاثیر دیدار تدارکاتی با عراق بر شناخت این تیم گفت: دیدار دوستانه برای آماده سازی دو تیم جهت ورود به این جام بوده است و تیم عراق نشان داده که بازی به بازی بهتر می شود و تیم قدرتی و جنگنده ای دارند. ما بازیکنان عراق را آنالیز کرده ایم و برای همین لازم است که در طول مدت این دیدار کار تیمی داشته باشیم و تمرکز خود را برای اداره بازی حفظ کنیم و در هر صورت فردا بازی سختی را پیش رو داریم.

     
آی اسپورت
2015-01-22 14:03:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر