فهرست
تیم منتخب جام ملت ها اعلام شد/ ایرانی ها نیستند!
تیم منتخب جام ملت ها اعلام شد/ ایرانی ها نیستند!

تیم منتخب جام ملت ها اعلام شد/ ایرانی ها نیستند!

آی اسپورت- ترکیب تیم منتخب جام ملت‌های آسیای 2015 استرالیا که پرونده آن روز گذشته (شنبه) با قهرمانی میزبان رقابت‌ها بسته شد،‌ اعلام شد که در این تیم دو فینالیست رقابت‌ها یعنی تیم‌های ملی استرالیا و کره جنوبی هر کدام چهار بازیکن و بیشترین نماینده را دارند و هیچ نامی از بازیکنان ایرانی دیده نمی‌شود.

درون دروازه تیم منتخب جام ملت‌های آسیا مت رایان، سنگربان تیم ملی استرالیا قرار گرفته است که در شش بازی ساکروس در طول رقابت‌ها تنها سه گل دریافت کرد. در خط دفاعی چهار نفره تیم منتخب جام ملت‌‌های آسیا نیز نام چادوری و کواکه تائه وی از کره جنوبی، ترنت سینسبوری از استرالیا و ضرغام اسماعیل از عراق به چشم می‌خورد.

خط میانی سه نفره تیم منتخب شانزدهمین دوره از مهمترین تورنمنت فوتبالی قاره آسیا را هم ماسیمو لونگو، هافبک تیم ملی استرالیا که عنوان ارزشمندترین بازیکن تورنمنت را هم به خود اختصاص داده است، عمر عبدالرحمن، هافبک تیم ملی امارات و کی سونگ یئونگ از کره جنوبی تشکیل داده‌اند.

علی مبخوت، مهاجم تیم ملی امارات که با پنچ گل آقای گل رقابت‌ها شده است، تیم کیهیل، مهاجم کهنه‌کار تیم ملی استرالیا و سون هئونگ مین از کره جنوبی نیز مثلث هجومی تیم منتخب جام ملت‌‌‌های آسیا در سال 2015 محسوب می‌شوند.

     
آی اسپورت
2015-02-01 14:42:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر