فهرست
نتقاد نکونام از مسئولان اوساسونا: تلفنم قطع و حساب بانکی‌ام مسدود شده است
نتقاد نکونام از مسئولان اوساسونا: تلفنم قطع و حساب بانکی‌ام مسدود شده است

نتقاد نکونام از مسئولان اوساسونا: تلفنم قطع و حساب بانکی‌ام مسدود شده است

آی اسپورت- جواد نکونام پس از بازگشت به پامپلونا با حضور در کنفرانس خبری با گلایه از مسئولان باشگاه اوساسونا که کاری برای گرفتن ویزای وی و خانواده‌اش انجام ندادند، گفت: اگر قرار باشد چنین اتفاقی مجدداً تکرار شود قید بازگشت به پامپلونا را می‌زنم و در ایران می‌مانم. مشکلم برای بازگشت به اسپانیا با کمک یک دوست حل شد.

هافبک تیم ملی در خصوص مشکل مالیاتی که برای وی به وجود آمده بود، عنوان کرد: نمی‌خواهم در این مورد زیاد صحبت کنم چون در کل به سود اوساسونا نیست. من در حالی به اینجا آمدم که حتی تلفنم قطع و حسا‌ب‌های بانکی‌ام مسدود شده بود. حالا شما اینجا از این صحبت می‌کنید که من قصد بازگشت را به پامپلونا نداشته‌ام؟ در قراردادی که در  دوره اول حضورم در اوساسونا امضا کرده بودم باشگاه موظف به پرداخت مالیات من پیش از سال 2011 شده بود. آن قرارداد را امضا کردم ولی باشگاه مالیاتم را پرداخت نکرد چون پولی نداشت و من این موضوع را درک کردم. حالا اداره مالیات ناوارا 800 هزار یورو از حسابم برداشت کرده و حسابم خالی شده و دریغ از یک هزار یورویی.

نکونام با اشاره به اینکه در نقل‌و‌انتقالات زمستانی پیشنهاداتی داشته است، افزود: به مسئولان باشگاه اوساسونا گفتم اگر به پرداخت خسارتی که به من وارد شده تمایلی ندارید، می‌توانم از این تیم جدا شوم. درک می‌کنم که باشگاه پولی ندارد ولی دوست هم ندارم مردم بدون اینکه اطلاعی از اتفاقات رخ داده، داشته باشند در موردم صحبت کنند. اداره مالیات پولی که در حسابم بود را توقیف کرد و هزار بار در این خصوص با مسئولان باشگاه صحبت کرده‌ام و ترجیح می‌دهم که دیگر در این رابطه حرفی نزنم. اگر باشگاه فکر می‌کند جدایی من می‌تواند به آنها کمک کند که این بدهی را بعداً پرداخت کند ولی به شخصه دوست دارم در اوساسونا بمانم و در این تیم بازنشسته شوم.

هافبک تیم اوساسونا با اشاره به اینکه برای پول بازی نمی‌کند و پیشنهاد خیلی خوب یک تیم قطری را رد کرده است، اظهار داشت: اینجا هستم تا فوتبال بازی کنم و از همان روز اول با جان و دل برای اوساسونا بازی کرده‌ام. هر کاری هم که از دست بر می‌آمده برای این تیم انجام داده‌ام.

     
آی اسپورت
2015-02-06 17:05:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر