فهرست
جمشیدیان: رفتن به سمت قلعه‌نویی، یعنی توهین به خودم
جمشیدیان: رفتن به سمت قلعه‌نویی، یعنی توهین به خودم

جمشیدیان: رفتن به سمت قلعه‌نویی، یعنی توهین به خودم

آی اسپورت- احمد جمشیدیان درباره شرایط تیم فوتبال پیکان گفت: همین که در دو بازی اخیر شکست نخورده‌ایم، می‌تواند خوب باشد. ما نیاز به سه امتیاز داریم تا هم حاشیه امنیت خوبی برای خودمان ایجاد کنیم و هم به لحاظ روحی شرایط بهتری داشته باشیم.

وی افزود: سه بازی آینده ما با تیم‌‌های بالای جدول یعنی استقلال، نفت تهران و فولاد خوزستان است و می‌خواهیم مقابل این تیم‌های مدعی نتایج خوبی بگیریم. یکی از دلایلی که باعث شده تیم پیکان در میانه پایین جدول قرار بگیرد، عدم ثبات در این تیم بوده و اینکه همیشه در حال رفت و آمد به لیگ دسته اول و لیگ برتر بوده است. اگر این تیم مورد حمایت قرار بگیرد، پتانسیل قرار گرفتن در بالای جدول را دارد.

به نقل از تسنیم، هافبک تیم فوتبال پیکان در مورد دیدار تیمش با استقلال و ناراحتی که از امیر قلعه‌نویی دارد، گفت: اگر با ناراحتی از استقلال جدا شدم، به خاطر رفتاری بود که در روز آخر نقل‌وانتقالات با من کردند. شاید هر بازیکنی جای من بود هم ناراحت می‌شد. البته دیگر آن اتفاقات را فراموش کرده‌ام و بیشتر به موفقیت پیکان فکر می‌کنم.

«دلیلی ندارد که سمت امیر قلعه‌نویی بروم»، جمشیدیان با بیان این جمله تصریح کرد: قبل از بازی به سمت نیمکت استقلال می‌روم و با همه دست می‌دهم اما سمت قلعه‌نویی نمی‌روم! هر بازیکنی جای من بود، هم این کار را می‌کرد، چون رفتن به سمت قلعه‌نویی یعنی توهین به خودم. همه هواداران استقلال، پرسپولیس و حتی سپاهان در پیام‌های خود در صفحات شبکه‌های اجتماعی به این موضوع تأکید داشته‌اند که حرکت آن آقا (قلعه‌نویی) چقدر ناجوانمردانه بوده است.

وی در خاتمه تصریح کرد: به اعتقاد من به دست آوردن هر چیزی به هر قیمتی کار درستی نیست و این مسئله را در سال‌های گذشته شاهد بودیم. مردم هم دیگر کارهای این آقا را نمی‌پسندند.

     
آی اسپورت
2015-02-07 13:19:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر