فهرست
با پیوستن کرانچار به الاهلی؛ وضعیت جباری در هاله ای از ابهام!
با پیوستن کرانچار به الاهلی؛ وضعیت جباری در هاله ای از ابهام!

با پیوستن کرانچار به الاهلی؛ وضعیت جباری در هاله ای از ابهام!

آی اسپورت- با حضور زلاتکو کرانچار در الاهلی، ادامه بازی مجتبی جباری برای این تیم قطری در هاله ای از ابهام قرار می گیرد. به گزارش آی اسپورت ، در آخرین روزهای نقل و انتقالات لیگ سیزدهم بود که مجتبی جباری اعلام کرد که قراردادش با استقلال را تمدید نخواهد کرد. او راهی نصف جهان شد و خیلی زود با سپاهان به توافق رسید. هشت همیشه شاکی در سپاهان اما فقط هفته، هشت هفته دوام آورد. او خیلی زود با کرانچار به مشکل خورد و راهی جز جدایی انتخاب نکرد. جباری به قطر رفت تا برای الاهلی در لیگ ستارگان بازی کند.

نکته جالب اینکه پس از گذشت یک سال از حضور مجتبی در الاهلی، مدیران این تیم میلان ماچالا را بعد از 2/5 فصل کنار گذاشتند و زلاتکو کرانچار را به خدمت گرفتند. این بدترین خبری است که مجتبی جباری طی ماههای گذشته شنیده.او که در سپاهان با کرانچار به مشکل خورد حالا باید این مربی را روی نیمکت تیمش ببیند.

کمی به گذشته بر می گردیم و مصاحبه کرانچار در مورد جباری را مرور می کنیم. جایی که مربی کروات می گفت:« فکر می‌کردیم‌ او می‌تواند به ما کمک‌ کند اما از همان ابتدای حضورش او به دنبال افکار خاص خودش بود و آن چیزی که ما می‌خواستیم نبود. جدا شدن او از باشگاه می‌تواند بهترین کار باشد. او‌ در صحبت‌هایش گفته که افکارش در تجارت است و من هم کار منطقی در قبال او انجام دادم. او باید در تهران به تجارتش می‌رسید زیرا افکارش آنجا بود اما جسمش در اصفهان. مشکل جباری این بود که به جای فوتبال، ذهنش درگیر زندگی خصوصی‌اش بود و دلیل دیگری در این میان دخیل نبود. من هم اگر گفتم او در لیست ما نبوده، بعد از همه این قضایا گفتم و این حرف را زمانی‌ که در سپاهان بود، بیان نکردم. او در فهرست من نبود اما وقتی پیشنهادش به من مطرح شد، از آن استقبال کردم اما‌ جباری نشان داد نمی‌خواهد در سپاهان باشد و به نظرم درست نیست این همه وقت برای پرداختن به یک بازیکن هدر دهیم. جباری نشان داد تجارت برای او از فوتبال مهم‌تر است و به نظرم او سزاوار این همه توجه از سوی رسانه‌ها نیست.»

این صحبتها، صحبتهای کرانچار ، حدود یک سال قبل است. حالا همین کرانچار، سرمربی جباری در الاهلی شده. یعنی ادامه حضور مجتبی در این تیم قطری با ابهام روبرو خواهد شد. می توانیم از حالا احتمال جدایی جباری از الاهلی را بالا بدانیم، مگر اینکه اتفاقات دیگری رخ بدهد و روابط دو طرف حسنه شود.

 

     
آی اسپورت
2015-02-07 15:00:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر