فهرست
مصائب شفر
مصائب شفر

مصائب شفر

آی اسپورت – پس از پست ديروز در مورد مشكلات باشگاه استقلال دوستانى با من تماس گرفتند تا اطلاعات بيشترى در اين مورد به من بدهند. پس از مشكلاتى كه امروز در فرودگاه تهران بوجود آمد و استقلال با تيمى ناقص به اردو تركيه رفت بايد اضافه كنم كادر فنى استقلال و شخص شفر نزديك به چهارماه است كه هيچ حقوقى دريافت نكرده اند، صرف نظر از اين موضوع، بازداشت سرمربى پس از ورود به ايران و عدم جوابگويى مديران استقلال به تلفنهاى او در حاليكه در فرودگاه تحت بازداشت بود نمونه اى ديگر از بى مسئوليتى مديران استقلال است.

شفر پيش از سفر به آلمان ليست بازيكنان مورد نظر خود را به باشگاه ارائه داده بود،نه تنها هيچيك از آنان جذب نشده اند بلكه مسئول نقل وانتقالات با بازيكنانى كه شفر هيچ شناختى از آنان نداشت قرارداد بسته كه نشان كامل دخالت در اختيارات سرمربى است. اعتراض سرمربى استقلال و حتى تهديد به استعفا با اين جواب باشگاه كه از شما به فيفا شكايت مى كنم موجب شده تا كادرفنى استقلال در مخمصه اى جدى قرار بگيرد. جباروف درخواست باقيمانده قرارداد سال گذشته خود را مى كند و تيام هم خواسته نامعقولى نداردو تنها درخواست درصدى از قرارداد خود را دارد اما هيچ پولى در باشگاه نيست و استقلال تحت فشار مالى سختى است.

در چنين شرايطى وزير ورزش بعنوان متولى باشگاه بايد وارد شود در غير اين صورت روزهاى بسيار دشوارى پيش روى استقلال است.همانطورى كه سال گذشته رئيس جمهور و وزير ورزش به كمك پرسپوليس آمدند استقلال هم اين روزها نيازمند كمك ويژه اى است تا از اين بن بست مالى خارج شود. اگر وزير ورزش توان كمك به استقلال را ندارد بايد بدون هدردادن وقت شرايط را براى واگذارى استقلال فراهم كند تا اين تيم با هواداران خونگرم خود به روزهاى اوج خود اميدوار باشد. مديران استقلال هم اگر توان تامين منابع مالى و اداره باشگاه را ندارند بهترين راه استعفا است.

 

 

۷ ۶  
آی اسپورت
2018-07-11 08:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
امیدرضا
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۲۶
"اگر وزير ورزش توان كمك به استقلال را ندارد بايد بدون هدردادن وقت شرايط را براى واگذارى استقلال فراهم كند تا اين تيم با هواداران خونگرم خود به روزهاى اوج خود اميدوار باشد"
خیلی هم عالی...
دوسال پیش معلوم شد چقدر هم خریدار داره
انگار مزایده ی بدون پاکت واگذاری استقلال رو فراموش کردی آقای تقوی.
این تیم همینجوری هم با کمک وزارت و دولت و معاون رئیس جمهور و لابی و فدارسیون سر پاست
این وضعیت بخاطر خرج های بی انتها و بی برنامه مدیرانتون در سالهای گذشته ست. خیلی جالبه که انتظار دارید هر سال واستون تیم رویایی ببندن و بیشترین هزینه رو بکنید و دولت رو بدهکارتر بکنید.
سال قبل از سهمیه سامانه هوادارای پرسپولیس هم به استقلال کمک کردند! اینو همه میدونن. همه. خدوتون رو به خواب نزنید لطفاً
مجید کامپیوتر
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۴۴
1_شخص وزیر ورزش جلوی نقل و انتقالات باشگاه استقلال رو گرفت این توهم نیست اخبار خرداد و تیر رو که نگاه می کنی می فهمی دستور توقف از بالا صادر شد دلیل عمده محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات و اعتراض طرفدارای این تیم به وزارت بود که با حضور داورزنی معاون وزیر ورزش در میان طرفدارای پرسپولیس بود
2_ پسر وزیر ورزش و البته خود وزیر شیفته و طرفدار پرسپولیس هستند بنابراین تعجبی نداره که امسال دو ستاره با رقم های میلیاردی به این تیم اضافه شدن
3_کاملا مشخص آقای افتخاری و شرکا در حل مشکلات استقلال ناتوان هستن آقای توفیقی هم تو این مدت نشانه هایی از شدت علاقه به رسانه به جای کار کردن دور از حاشیه رو نشون داده به نظر می رسه در هم ریختگی استقلال ادامه داشته باشه تا اوضاع این تیم بحرانی بشه
4_ انرژی مربی و تیم مربی گری داره مستهلک می شه مسائل او مشکلات استقلال داره انگیزه و انرژی رو از مربی می گیره
5_ استقلال داره شانس تاریخی برای رسیدن به فینال رو از دست می ده و اگر اینطور بشه شخص وزیر ورزش مسئوله
علی
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۵
استقلال هر سال گرون ترین تیم رو میبنده اما آخرش چی؟ پرسپولیس که از نقل و انتقال محرومه ولی به جای هوچی گری تمریناتش رو به عنوان اولین تیم شروع کرد. اون وقتی که شوفر در حال استراحت بود تمرینات پرسپولیس بر پا بود. از شما این نگاه رنگی بعیده
amir
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۴
وزیر بی شرف تا نیم فصل اول که بحران تفس استقلال را بگیره و تیم دوست داشتنی خودش امتیازاتو جمع کنه صداش در نمیاد
بعد از اون تازه از خواب خرگوشیش بیدار میشه و دوباره یه تر دیگه به تیم میزنه که تا سه سال دیگه جمع نمیشه
۸
!!!
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۲
میگه تیام خواسته نامعقولی نداره!!! بیشتر از 2 میلیارد مالیاتش رو دادن خودش هم 16 میلیارد میخواد! قسط اولش سررسید و مثل چیز موندین تو گِل نیایین بگید وزیر کمک کنه.
وقتی سرمربی میگه جباروف،تیام و ... نباشن منم نیستم یعنی به خودش اعتماد نداره در نتیجه بازیکنان شروع میکنن به ناز کردن. درضمن خیلی از حواشی بازیکنان به خاطر مبلغ درخواستی دوتا خارجی تیمه که رویهم 25 میلیارد پول میخوان.
500 هزار یورو رو کلهم ریختن تو حلق تیام و جباروف؟ یادتون باشه به پرسپولیس برای فرار از کسر امتیاز ارز دولتی ندادن
ادوین
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۹
عجب رویی دارین شما استقلالیا خداوکیلی؛ دارین گرون ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر رو میارین اونم با ارز دولتی هیچکس صداش درنمیاد. خودتون به یه ادم معلوم الحال لقب دادین و میگین پندارتایم تازه یه شل مغزی هست میاد میگه دکتر توفیقی!!!!! گونی گونی بازیکن به درد نخور میخره این تقصیر وزیره؟؟ بازیکن تون میخواد بره تقصیر وزیره؟ مگه مسلمان ، احمدزاده ومحرمی رفتن ما گفتیم وزیر این کار رو کرده؟ وقتی کسی مثل تقوی همچین برداشتی داره والا این کامنت های دوزاری از هوادارای استقلال بعید نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر