فهرست
دغاغله: درخشان خودش مشکل سه بازیکن را حل خواهد کرد!
دغاغله: درخشان خودش مشکل سه بازیکن را حل خواهد کرد!

دغاغله: درخشان خودش مشکل سه بازیکن را حل خواهد کرد!

آی اسپورت- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌توانم حرف‌هایی که دیروز با درخشان زدم را مطرح کنم اما مطمئن باشید خود او مسئله کنار گذاشتن 3 بازیکن را حل خواهد کرد.


مهدی دغاغله در خصوص وضعیت خودش و اینکه روز گذشته چه صحبت‌هایی میان او و حمید درخشان مطرح شده، گفت: باور کنید موضوع خاصی نیست و این مشکل هم حل می‌شود البته من نمی‌توانم حرف‌هایی که میان من و درخشان رد و بدل شده را بگویم و آن را رسانه‌ای کنم اما مطمئن باشید ظرف امروز و فردا همه چیز حل خواهد شد.

وی درباره اینکه گفته می‌شود وضعیت اخراجی‌های پرسپولیس را کمیته انضباطی این باشگاه مشخص می‌کند، خاطرنشان کرد: موضوع کمیته انضباطی را از شما می‌شنوم و اطلاعی در این باره ندارم. اما مطمئن باشید خود حمید درخشان این مشکل را حل می‌کند چون مسئله خاصی نیست.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه دلیل اخراج او و دو بازیکن دیگر به رمال، آه کشیدن پشت سر تیم یا مسائل انضباطی ربط داشته تصریح کرد: در این چند روز حرف و شایعه پشت سر ما زیاد است اما موضوع خاصی نیست و من ظرف امروز و فردا سر تمرین می‌روم و مطمئن باشید مشکل خیلی زود حل خواهد شد.

دغاغله در پایان درباره دیدار این هفته با پدیده تصریح کرد: همیشه بازیکنان با جدیت تمرین می‌کنند و من هم چه در پرسپولیس باشم و چه نباشم برای موفقیت این تیم دعا خواهم کرد و مطمئن باشید با پیروزی در بازی روز جمعه از این شرایط بحرانی خارج خواهیم شد. 

     
آی اسپورت
2015-02-11 13:31:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر