فهرست
اجاره داربست، 130 میلیون نه، 176میلیون!
اجاره داربست، 130 میلیون نه، 176میلیون!

اجاره داربست، 130 میلیون نه، 176میلیون!

آی‌اسپورت- پس از بحثهای نود درباره ماجرای بلیت فروشی و مساله داربست هایی که قرارداد سالیانه ۱۳۰ میلیون تومانی بر آن بسته شده بود، قاسمی نماینده شرکت زاگرس و مدیر بخش نصب داربستهای این شرکت در گفت و گو با سایت نود به نکات عجیبی اشاره کرد.

 «شرکت برهان مبین هوشمند، هشت ماه است که به ما پولی پرداخت نکرده و این در حالی است که ما طبق تعهدی که داشته ایم کارهای مربوط به داربست ها را انجام داده ایم. این شرکت طبق قرارداد می بایست ماهی ۲۲ میلیون تومان به ما پرداخت کند که هشت ماه است از این کار استنکاف کرده اند.»

«ما با دیدن برنامه نود شوکه شدیم، چرا که در برنامه گفته شد سالی ۱۳۰ میلیون تومان برای داربست قرارداد بسته شده و پول پرداخت شده و این در حالی است که ما هشت ماه است یک ریال هم نگرفته ایم و این در حالی است که باید ۲۲ میلیون تومان در پایان هر ماه طبق قرارداد بگیریم.»

با این حساب  رقم قرارداد برهان مبین با شرکتی که کارهای مربوط به داربست را انجام می داد مشخص شد. این رقم فراتر از ۱۳۰ میلیون تومان است و ۱۷۶ میلیون تومان سالیه به خاطر داربست هزینه شده است، در حالیکه مطمئنا این رقم می توانست از ۱۳۰ میلیون تومان خیلی خیلی پایین تر هم باشد چه برسد به ۱۷۶ میلیون تومان! البته این رقمی است که مدیر بخش داربست به سایت نود اعلام کرده و ممکن است ارقام دیگری هم در این باره مطرح شود. هزینه رنگ کردن داربست ها و زمین و پارچه نویسی و دیگر کارها هم که جای خود دارد و به نظر می رسد در این حوزه ها هم ممکن است ارقام عجیب و غریب دیگری هم مطرح شود.

۸ ۳  
آی اسپورت
2017-08-23 19:33:00
نظر دهید

۳ نظر
Perspolis
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۵۰
22,000,000x12=246,000,000
۳
پدرام
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
چند سال پیش تو برنامه نود رفته بود انزلی از بلیط فروش انزلی راجع به بلبشو بلیط فروشی سوال کرده بود

بلیط فروشه جواب خوبی داد و یه مثالی راجع به اوضاع مملکت زد که اینجا نمیشه نوشت

ولی با یه سرچ تو گوگل راحت میتونید پیدا کنید

دقیقا اوضاع مملکت اونطوریه
محسن
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۵۵
مگه این داربستها از فضا میاد؟؟؟یا میره سر کوچه نون میخره؟خرید هر ساله این داربست و دور ریختن ان در پایان یک فصل فوتبالی،چند برابر ارزانتر است!!!!خدایا بند بند این کشور،گرفتار یه مشت بی شرف و بی وطن شده.خدایا به مردم ما رحم کن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر